Zlecenie 12728786 - pompa pionowa DN50/50 PN16/bez silnika - GRUNDFOS CR 15-6...

   
Analizuj
Zamówienie 12728786
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
pompa pionowa DN50/50 PN16/bez silnika - GRUNDFOS CR 15-6 A-F-A-E-HQQE - nr kat.: 96608740 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12716601 2026-09-03
godz. 08:30
Podlaskie Zakup zestawów do ciągników na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg, Część I –...
12717687 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa systemu cyfrowego druku kolorowego (maszyna poligraficzna) Przedmiotem...
12718626 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa części zamiennych do wózków tramwajowych (3 części),
12706186 2026-09-03
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
12727246 2026-09-03
godz. 12:00
Pomorskie Czujnik zbliżenia typ 180001
12712762 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa okładzin ciernych hamulca tarczowego do pojazdów trakcji spalinowej...
12721167 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Miernik -
12726758 2026-09-03
godz. 17:00
Małopolskie 190625 - Laser do czyszczenia skorodowanego materiału PreQ L 2000CW z głowica...
12729383 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WÓZEK TRANSPORTOWY MANUTAN RU54 Adres dostawy: M040
12720015 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie 61/W/2026 Zakup punktów poboru, reduktorów i zaworów dla instalacji gazów...