Zlecenie 12728998 - P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Oddział...

   
Analizuj
Zamówienie 12728998
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Oddział Koszalin, Siemyśl (wieś)

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w postępowa
niu prowadzonym w imieniu i na rzecz Energa Operator SA Oddział w Koszalinie z siedzibą przy ul. Morska 10 75-950 Koszalin. Szczegóły w załączonym zapytaniu ofertowym. Instrukcja Oferenta dostępna jest na stronie: https://connect.orlen.pl/app/help Budowa sieci kablowej 15kV na odcinku od stanowiska słupowego nr 85 do stanowiska słupowego nr 95 z Rozłącznikiem Radiowym THO nr 555905 i do stanowiska słupowego nr 87/4 w napowietrznej linii 15kV nr 509 w m-ści Siemyśl, gm. Siemyśl zadanie OBMBS/55/26506; Siemyśl gmina wiejska; Siemyśl (wieś) Wymagany przez EOP termin ważności oferty: 60 dni od daty upływu terminu składania ofert. Należy poprawnie wskazać datę z kalendarza. W przypadku wskazania przez Wykonawcę na etapie składania oferty na Platformie Zakupowej CONNECT terminu związania ofertą krótszego niż 60 dni od daty upływu terminu składania ofert, wiążący jest termin 60 dni określony przez Zamawiającego w Zapytaniu ofertowym.
branża Energoelektryczna
podbranża sieci zewnętrzne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sieci zewnętrzne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729006 2026-09-17
godz. 08:00
Zachodniopomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Oddział Koszalin, Bronowo (wieś)...
12729012 2026-09-17
godz. 08:00
Zachodniopomorskie W - wykonanie robót; Oddział Koszalin; Bytów, Miastko (miasto) Szanowni...
12729004 2026-09-17
godz. 08:00
Zachodniopomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Oddział Koszalin, Rymań (wieś)...
12726557 2026-09-18
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Modernizacja stacji transformatorowo-rozdzielczych na terenie Uniwersytetu...
12703856 2026-09-22
godz. 08:00
Świętokrzyskie Przebudowa napowietrznej sieci elektroenergetycznej SN na kablową relacji...
12717341 2026-09-25
godz. 13:00
Dolnośląskie Montaż kompensatorów 5 SVG, 10 SVG, 15 SVG energii biernej w obiektach...
12718104 2026-09-28
godz. 14:00
Mazowieckie Zaprojektowanie, wyprodukowanie, z poszanowaniem zasad śledzenia łańcucha...
12714454 2026-10-02
godz. 10:30
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji transformatorowej SN 6/15 kV - 9ST...
12719342 2026-10-07
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest:Wykonanie robót dla Zadania pn.: „Modernizacja i...
12716581 2026-10-07
godz. 10:00
Świętokrzyskie Wykonanie remontu instalacji odgromowej na budynkach 42C oraz 43C