Zlecenie 12729914 - P - wykonanie projektów; Oddział Kalisz; Ostrów Wlkp....

   
Analizuj
Zamówienie 12729914
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
P - wykonanie projektów; Oddział Kalisz; Ostrów Wlkp. Raszków obszar wiejski; Radłów (wieś)

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udz
iału w postępowaniu prowadzonym w imieniu i na rzecz Energa-Operator S.A. Oddział w Kaliszu z siedzibą przy Al. Wolności 8, 62-800 Kalisz. Szczegóły w załączonym zapytaniu ofertowym. Instrukcja Oferenta dostępna jest na stronie: https://connect.orlen.pl/app/help Opracowanie projektu budowlanego pt. Budowa pprzył. kablowego zas. ze słupa linii nap. z zastosowaniem kabla typu NA2XY 4x120mm2 długość ok 20m. ST. 20222/02; Raszków obszar wiejski; Radłów (wieś) Wymagany przez Energa - Operator S.A. Oddział w Kaliszu termin ważności oferty: 60 dni od daty upływu terminu składania ofert. Należy poprawnie wskazać datę z kalendarza. W przypadku wskazania przez Wykonawcę na etapie składania oferty na Platformie Zakupowej CONNECT terminu związania ofertą krótszego niż 60 dni od daty upływu terminu składania ofert, wiążący jest termin 60 dni określony przez Zamawiającego w Zapytaniu ofertowym.
branża Projektowanie
podbranża projekt energoelektryczny
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: projekt energoelektryczny

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730124 2026-09-14
godz. 08:00
Pomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Gdańsk; Tczew, 2603848, 543.23 Budowa...
12636802 2026-09-14
godz. 10:00
Podkarpackie Dla części 1:Opis:Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule...
12734451 2026-09-14
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie P - wykonanie projektów; Oddział Olsztyn; Iława OBI 2602512 Tuszewo Szanowni...
12731674 2026-09-15
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Opracowanie dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonanie robót...
12730594 2026-09-16
godz. 08:00
Zachodniopomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Kołobrzeg, Jarogniew (osada)...
12730590 2026-09-16
godz. 08:00
Zachodniopomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Kołobrzeg, Gościno (miasto) Szanowni...
12736034 2026-09-17
godz. 08:00
Zachodniopomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Koszalin, Skwierzynka (wieś)...
12728909 2026-09-17
godz. 08:00
Zachodniopomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Oddział Koszalin, Żukówko Szanowni...
12736039 2026-09-17
godz. 08:00
Wielkopolskie P - wykonanie projektów; Oddział Kalisz; Słupca, Opracowanie dokumentacji...
12735457 2026-09-17
godz. 08:00
Wielkopolskie P - wykonanie projektów; Oddział Kalisz; OBMBS/47/18748 Budowa powiązania...