Zlecenie 12735430 - P - wykonanie projektów; Oddział Gdańsk; Kartuzy -...

   
Analizuj
Zamówienie 12735430
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
P - wykonanie projektów; Oddział Gdańsk; Kartuzy - 2603302Budowa linii kablowej nN dla zasilania budynków mieszkalnych na dz. 187/
36, 187/54 w miejscowości Kamienica Królewska.; Sierakowice gmina wiejska; Kamienica Królewska (wieś)

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w postępowaniu prowadzonym w imieniu i na rzecz Energa Operator SA Oddział w Gdańsku z siedzibą przy ul. Marynarki Polskiej 130, 80-557 Gdańsk. Szczegóły w załączonym zapytaniu ofertowym. Instrukcja Oferenta dostępna jest na stronie: https://connect.orlen.pl/app/help Budowa linii kablowej nN dla zasilania budynków mieszkalnych na dz. 187/36, 187/54 w miejscowości Kamienica Królewska.; Sierakowice gmina wiejska; Kamienica Królewska (wieś) Wymagany przez EOP termin ważności oferty: 60 dni od daty upływu terminu składania ofert. Należy poprawnie wskazać datę z kalendarza. W przypadku wskazania przez Wykonawcę na etapie składania oferty na Platformie Zakupowej CONNECT terminu związania ofertą krótszego niż 60 dni od daty upływu terminu składania ofert, wiążący jest termin 60 dni określony przez Zamawiającego w Zapytaniu ofertowym.
branża Projektowanie
podbranża projekt energoelektryczny
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: projekt energoelektryczny

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719800 2026-09-14
godz. 08:00
Zachodniopomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Koszalin, Świeszyno (wieś) Szanowni...
12734452 2026-09-14
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie P - wykonanie projektów; Oddział Olsztyn; Iława OBI 2601740 Nejdyki Szanowni...
12734946 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie Opracowanie dokumentacji formalno-prawnej w zakresie przyłączenia do sieci...
12728893 2026-09-15
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Toruń; Toruń, m. Krobia Szanowni Państwo,...
12728879 2026-09-15
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Toruń; Brodnica, m. Pokrzydowo Szanowni...
12726821 2026-09-15
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Toruń; Radziejów; Konradowo Szanowni Państwo,...
12731643 2026-09-16
godz. 08:00
Wielkopolskie P - wykonanie projektów; Oddział Kalisz; Słupca, Opracowanie dokumentacji...
12735456 2026-09-16
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Toruń; Oddział Toruń; Nogat (wieś) Szanowni...
12724244 2026-09-16
godz. 09:00
Mazowieckie P - wykonanie projektów; Oddział Płock; Ciechanów, OBI/72/2602013,...
12736031 2026-09-17
godz. 08:00
Zachodniopomorskie P - wykonanie projektów; Oddział Koszalin; Koszalin Szanowni Państwo,...