Zlecenie 4257508 - P-024/16 Wykonanie usługi usunięcia gumy z nawierzchni...

   
Analizuj Zamówienie 4257508 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2016-04-08
przedmiot zlecenia
P-024/16 Wykonanie usługi usunięcia gumy z nawierzchni drogi startowej na progach 08 i 26
1. Zamawiający informuje, iż zamierza z
lecić wykonanie usługi polegającej na usunięciu gumy z nawierzchni drogi startowej na progach 08 i 26.
2. Opis przedmiotu 2.1.
Wymagania ogólne
1) usunięcie gumy ma obejmować progi 08 i 26 lotniska Warszawa/Modlin, o powierzchni każdego progu 7 500 m2; rodzaj nawierzchni: betonowa i asfaltobetonowa. Usuwanie gumy w żadnym wypadku nie może spowodować jakichkolwiek uszkodzeń czyszczonych nawierzchni, w tym również nie może spowodować uszkodzenia rowkowania. Powstanie szkody w nawierzchni, będącej wynikiem usuwania gumy da Zamawiającemu możliwość dochodzenia odszkodowania od Wykonawcy na zasadach ogólnych wynikających z kodeksu cywilnego.
2) Zakładana częstotliwość usuwania gumy:
a) na progu 08-3 razy w roku 2016,
b) na progu 26-2 raz w roku 2016.
3) Usunięcie należy wykonać metoda hydrodynamiczna. Proponowany zakres ciśnień to regulowany między 800 a 1700 bar. Zamawiający bezpłatnie udostępni wodę niezbędną do działania urządzenia.
4) Maszyny wykorzystywane do realizacji danego zadania muszą działać w obiegu zamkniętym. Nie dopuszcza się pozostawienia resztek gumy na drodze startowej i pasie zieleni.
5) Po każdorazowym usunięciu gumy Zamawiający przewiduje odbiór częściowy, w ramach którego przeprowadzone będą pomiary współczynnika szorstkości. Minimalny wymagany współczynnik szorstkości w punktach przyziemienia powinien
wynosić 0,45.
2.2. W zakresie progu 08:
2.2.1. Wykonawca zobowiązany będzie do usunięcia gumy z nawierzchni drogi startowej na progu 08 trzy razy w 2016 roku, w następujących terminach:
a) Pierwsze usunięcie gumy - w terminie od 25.05.2016 r. do 25.06.2016 r.
b) Drugie usunięcie gumy-w okresie od 01.08 2016 r. do 31.08.2016 r.
c) Trzecie usunięcie gumy -w okresie od 01.10.2016 r. do 30.10.2016 r. 2.2-2. Powierzchnia progu 08 do oczyszczenia - 7 500 m2.
2.3. W zakresie progu 26:
2.3.1. Wykonawca zobowiązany będzie do usunięcia gumy z nawierzchni drogi startowej na progu 26 dwa razy w 2016 roku, w następujących terminach:
a) Pierwsze usunięcie gumy - w terminie od 25.05.2016 r. do 25.06.2016 r.
b) Drugie usunięcie gumy - w terminie 15.09.2016 r. do 15.10.2016 r.
2.3.2. Powierzchnia progu 26 do oczyszczenia - 7 500 m2
2.4. O dokładnym terminie realizacji usługi wykonawca zostanie poinformowany przez Zamawiającego drogą mailową lub faksem, na dwa dni wcześniej niż planowane jest przeprowadzenie odgumiania.
2.5. Prace związane z usuwaniem gumy prowadzone będę w porze nocnej, w godz. od 01:00 do 05:00, z uwzględnieniem zmieniającego się harmonogramu i rozkładu lotów. Zamawiający przewiduje na usunięcie gumy z jednego progu maksymalnie 8-10 godzin, czyli maksymalnie dwie noce.
2.6. Ze względu na miejsce świadczenia usługi, wykonawca zobowiązany będzie do bezwzględnego stosowania się do procedur wewnętrznych Zamawiającego w zakresie kontroli dostępu osób i pojazdów, wwozu oraz wywozu materiałów w strefę zastrzeżoną lotniska (zgodnie z instrukcją przepustkową, stanowiącą załącznik nr 5 do zapytania ofertowego).
2.7. Wykonawca nie jest zobowiązany do uzyskania czasowych kart identyfikacyjnych portu lotniczego dla pracowników biorących udział w realizacji zamówienia. Wystarczającym będzie uzyskanie jednorazowych kart identyfikacyjnych. W trakcie realizacji zamówienia - usuwania gumy, wykonawcy towarzyszyć będzie oddelegowany pracownik Zamawiającego, odpowiedzialny za realizację zamówienia. Wykonawca nie będzie zobowiązany do pokrycia kosztów asysty.
branża Budowlana - obiekty, Sprzątanie
podbranża sprzątanie terenu, lotniska, lądowiska
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzątanie terenu , lotniska, lądowiska