Zlecenie 12728799 - OLEJ PRZEKŁADNIOWY GL5 85W140, HYDROL l-HM/HLP 46 (dop....

   
Analizuj
Zamówienie 12728799
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
OLEJ PRZEKŁADNIOWY GL5 85W140, HYDROL l-HM/HLP 46 (dop. zamienniki) (ZKR - AM919490, AM919167) -
branża Surowce, paliwa, oleje
podbranża smary, oleje
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: smary, oleje

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728779 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie HBT/47087 Oleje -
12728778 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie HBT/47651 Smary -
12723623 2026-09-04
godz. 14:59
Śląskie OIlej MOBIL SHC 630 -
12726494 2026-09-04
godz. 22:00
Lubelskie SMAR PLASTYCZNY GRAFITOWANY RENOLIT MO 2
12728199 2026-09-09
godz. 14:00
Dolnośląskie Zakup olejów do urządzeń technicznych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia...
12729833 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie KLA/OLI/28/2026 Sukcesywna dostawa preparatów chemii warsztatowej użytkowanej...
12728855 2026-09-11
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa olejów i smarów (4 części)
12720162 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz jednorazowego użytku do sprzętu...
12710875 2026-09-15
godz. 12:00
Świętokrzyskie Dostawa i uzupełnienie olejów smarnych i hydraulicznych w urządzeniach...
11535450 2027-12-31
godz. 14:00
Mazowieckie Dostawa olejów przemysłowych, silnikowych, przekładniowych i hydraulicznych w...