Przetarg 12730822 - Obsługa legalizowanych wag samochodowych zainstalowanych na...

   
Analizuj Zamówienie 12730822
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
Obsługa legalizowanych wag samochodowych zainstalowanych na terenie PGE EC S.A. Oddział w Rzeszowie

Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721665 2026-09-17
godz. 12:00
Świętokrzyskie Wykonanie oceny stan technicznego Ładowarko zwałowarki ŁZKS-500/250 nr 1,...
12725763 2026-09-17
godz. 12:00
Śląskie Zakup i dostawa podnośnika montażowego na podwoziu samochodowym.
12721756 2026-09-18
godz. 11:00
Podkarpackie Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych wózków widłowych z napędem gazowym dla RCO w...
12721048 2026-09-21
godz. 10:00
Dolnośląskie Kondensator 46B wymiana mieszadła -
12711972 2026-09-25
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem niniejszej Umowy Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania...
12719366 2026-09-29
godz. 10:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego...
12537896 2026-09-30
godz. 12:00
Dolnośląskie Zadanie prowadzone będzie w formule GRI („pod klucz”) obejmującej wykonanie...
12681322 2026-09-30
godz. 12:00
Mazowieckie ZAK/2026/001915 Wymiana przenośników w koszach zasypowych 2, 4, 6 - WP Zamość -
12727210 2026-10-01
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa ramienia robotycznego zintegrowanego z sensorem siły i dedykowanym...
12732878 2026-10-06
godz. 10:00
Podlaskie Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie strugarki czterostronnej...