Zlecenie 12734996 - Nr sprawy: 199677/2026 Przedmiotem zamówienia jest dostawa...
| Analizuj | Zamówienie 12734996 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-04 |
| przedmiot zlecenia | Nr sprawy: 199677/2026 Przedmiotem zamówienia jest dostawa pipety jednokanałowej, mechanicznej. Wymagany termin realizacji zamówie nia: do 30 dni od daty zawarcia umowy Miejsce realizacji zamówienia: Instytut Oceanografii PAN, Powstańców Warszawy 55, 81-712 Sopot Termin gwarancji: minimum 12 miesięcy Pozostałe warunki realizacji zamówienia: Przedmiot umowy obejmuje swym zakresem zakup towaru wraz z dostarczeniem do miejsca użytkowania wskazanego przez Zamawiającego. Zamawiający może odmówić przyjęcia przedmiotu zamówienia w dni uznane u Zamawiającego za wolne od pracy oraz w dni powszednie poza godzinami 08.00-14.00 Wykonawca oświadcza, iż przedmiot sprzedaży jest nowy i pochodzi z bieżącej produkcji (nie starszej niż 2025r.) Termin składania i otwarcia ofert. 1) Ofertę należy złożyć: Uniwersytet Śląski w Katowicach za pośrednictwem portalu Baza Konkurencyjności w terminie do dnia 14.09.2026 do godz. 9.00. Oferty złożone po tym terminie nie będą uwzględniane. 2) Otwarcie ofert nastąpi Powstaje w kontekście projektu FESL.10.25-IZ.01-0369/23 - jUŚt transition - Potencjał Uniwersytetu Śląskiego podstawą Sprawiedliwej Transformacji regionu |
| branża | Laboratoria |
| podbranża | sprzęt laboratoryjny |
| kody CPV | 38437100 |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | śląskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | śląskie |