Zlecenie 12734812 - Nr sprawy: 198429/2026 Część A: „Dostawa pipet...
| Analizuj | Zamówienie 12734812 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-04 |
| przedmiot zlecenia | Nr sprawy: 198429/2026 Część A: „Dostawa pipet automatycznych, jedno kanałowych oraz końcówek do pipet.” Wymagany termin realizacj i zamówienia: do 30 dni od daty zawarcia umowy Miejsce realizacji zamówienia: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Zarządzania Dostawami, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice, Termin gwarancji: minimum 12 miesięcy Pozostałe warunki realizacji zamówienia: Przedmiot umowy obejmuje swym zakresem zakup towaru wraz z dostarczeniem do miejsca użytkowania wskazanego przez Zamawiającego. Zamawiający może odmówić przyjęcia przedmiotu zamówienia w dni uznane u Zamawiającego za wolne od pracy oraz w dni powszednie poza godzinami 08.00-14.00 Wykonawca oświadcza, iż przedmiot sprzedaży jest nowy i pochodzi z bieżącej produkcji (nie starszej niż 2025r.) Termin składania i otwarcia ofert. 1) Ofertę należy złożyć: Uniwersytet Śląski w Katowicach za pośrednictwem portalu Baza Konkurencyjności w terminie do dnia 14.09.2026 do godz. 9.00. Oferty złożone po tym terminie nie będ Powstaje w kontekście projektu FESL.10.26-IZ.01-09F3/23 - Wsparcie Procesu Sprawiedliwej Transformacji poprzez Promocję Edukacji Wyższej |
| branża | Laboratoria |
| podbranża | sprzęt laboratoryjny |
| kody CPV | 19520000, 38437100 |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | śląskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | śląskie |