Zlecenie 12734711 - NP-ZPS-39/2026 Dostawa armatury wodociągowej i...

   
Analizuj
Zamówienie 12734711
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
NP-ZPS-39/2026 Dostawa armatury wodociągowej i kanalizacyjnej dla Wód Miejskich Stargard Sp. z o.o. (umowa ramowa)

Przedmiot za
mówienia: 1 Dostawa armatury wodociągowej i kanalizacyjnej dla Wód Miejskich Stargard Sp. z o.o. (umowa ramowa)
branża Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717175 2026-09-09
godz. 12:00
Małopolskie Sukcesywna dostawa wodomierzy do pomiaru zużycia wody zimnej, nakładek...
12722998 2026-09-10
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa zasuw klinowych, obudów oraz kapturów do zasuw i hydrantów
12733675 2026-09-10
godz. 23:59
Świętokrzyskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletnej linii technologicznej do...
12721228 2026-09-11
godz. 11:00
Śląskie „ZAKUP I DOSTAWA ZASUW, OBUDOWY DO ZASUW I SKRZYNEK ULICZNYCH”
12721741 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie 2100177998 zakup zaworów WK6B-A GAZ DN150 PN 16 AISI Zwracamy się z uprzejmą...
12726848 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie DOSTAWA ORAZ MONTAŻ POMPY OBIEGOWEJ P04.
12726732 2026-09-14
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa i wymiana wodomierzy w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul....
12732164 2026-09-14
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa i kompleksowa wymiana wodomierzy w budynkach będących własnością...
12730720 2026-09-21
godz. 10:00
Mazowieckie Remont zasuw awaryjnych (szandorów) na SW Łaczany 4.1 Przedmiotem zamówienia...
12732382 2026-10-06
godz. 12:00
Mazowieckie Remont kapitalny pomp wody zasilającej wysokiego oraz niskiego ciśnienia na...