Zlecenie 12734248 - Naprawa silnika pierścieniowego podnoszenie suwnicy hali...

   
Analizuj
Zamówienie 12734248
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Naprawa silnika pierścieniowego podnoszenie suwnicy hali mas elektrodowych P16,5kW dla zakładu Tokai COBEX Polska sp. z o.o. w Rac
iborzu -
branża Windy i dźwigi
podbranża dźwigi, suwnice, żurawie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: dźwigi, suwnice, żurawie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725342 2026-09-07
godz. 12:00
Warmińsko-Mazurskie 22WOG-INFR.2712.48.2026/313/2600/U/R Wykonanie usługi usuwania awarii i napraw...
12715995 2026-09-07
godz. 13:00
Śląskie Wykonanie modernizacji podtorza suwnicowego oraz wskazanych elementów suwnicy...
12718115 2026-09-09
godz. 14:00
Dolnośląskie RFP JGKL LD 2026 Remont składowiska suwnicowego na LG część I
12702261 2026-09-10
godz. 12:00
Świętokrzyskie Usługi dźwigowe o udźwigu 400 T oraz 100 T wraz z operatorem Cementownia Kujawy
12723619 2026-09-11
godz. 13:09
Pomorskie Kompleksowy remont suwnicy -
12734594 2026-09-14
godz. 09:00
Wielkopolskie WYMIANA PASÓW NOŚNYCH ORAZ PODZESPOŁÓW W DŹWIGACH OSOBOWYCH 1. Przedmiotem...
12728013 2026-09-15
godz. 09:00
Śląskie Usługi serwisowe, konserwacje i naprawy bieżące dźwigów: osobowego i...
12732253 2026-09-17
godz. 09:00
Śląskie Usługi serwisowe, konserwacje i naprawy bieżące dźwigów: osobowego i...
12735604 2026-09-22
godz. 12:00
Dolnośląskie Świadczenie usług konserwacyjnych i naprawczych w celu utrzymanie w stałej...
12733408 2026-09-30
godz. 12:00
Dolnośląskie Modernizacja żurawia stacjonarnego słupowego