Zlecenie 12724349 - MT.2370.25.2026 Zakup sprzętu na potrzeby Komendy Miejskiej...

   
Analizuj
Zamówienie 12724349
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
MT.2370.25.2026 Zakup sprzętu na potrzeby Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie.

Przedmiot zamówienia: 1 Pokro
wiec na butle 2 worek na brudną odzież 3 parawan 4 dyski sygnalizacyjne 5 drabina speleo 6 kask pilarza 7 kanister kombi 8 raczki na buty 9 kolce lodowe
branża Odzież, obuwie, tekstylia
podbranża tekstylia
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: tekstylia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725711 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa materiałów ogólnobudowlanych i ceramicznych dla Uzdrowiska...
12728973 2026-09-08
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Sukcesywna dostawa pokrowców na podłokietniki.
12729860 2026-09-08
godz. 11:00
Pomorskie Środki higieny indywidualnej oraz rękawiczki jednorazowe- szacowanie wartości...
12715040 2026-09-08
godz. 11:00
Mazowieckie 9/CZOŁG-SAM/2026 Zakup pokrowców wlotu powietrza Przedmiot zamówienia: 1...
12726533 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa pościeli, poduszek i koców.
12726859 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie Zakup sprzętu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zabezpieczenie logistyczne i...
12728926 2026-09-09
godz. 10:30
Kujawsko-Pomorskie Usługa wykonania oznak identyfikacyjnych, oznak rozpoznawczych oraz...
12726573 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup i dostawa 2 sztuk Plecaków R-1 z wyposażeniem Opis przedmiotu zamówienia:...
12689470 2026-09-24
godz. 09:30
Zachodniopomorskie Dostawa płacht brezentowych.
12716981 2026-09-24
godz. 10:00
Dolnośląskie 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych oraz...