Przetarg 12724714 - Modernizacja i przebudowa dachów budynków Wojewódzkiego...

   
Analizuj Zamówienie 12724714
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-08-31
przedmiot ogłoszenia
Modernizacja i przebudowa dachów budynków Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (2)

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa dachów budynków szpitala o łącznej powierzc
hni ok. 2.200m2
Część zamówienia: LOT-0001 Część 1 - modernizacja i przebudowa dachów części niskiej budynku głównego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa dachu części niskiej budynku głównego Przychodni Specjalistycznnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego o łącznej powierzchni ok. 1.500m2

Część zamówienia: LOT-0002 Część 2 - modernizacja i przebudowa dachu budynku technicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa dachu budynku technicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego o łącznej powierzchni ok. 700m2
branża Dekarstwo
podbranża pokrycia dachowe
kody CPV 45000000, 71220000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: pokrycia dachowe

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12720219 2026-09-02
godz. 15:00
Pomorskie REMONT POSZYCIA DACHU SOR ORAZ NAPRAWA KOMINÓW NA TERENIE SZPITALA...
12720024 2026-09-04
godz. 07:00
Kujawsko-Pomorskie Remont dachu na budynku komunalnym- pałac w miejsocwości Mierzwin. Przedmiot...
12664677 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn....
12721654 2026-09-07
godz. 08:30
Mazowieckie Naprawa pokrycia dachowego na budynku mieszkalnym Korsze ul. Orzeszkowej 8
12711536 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie Remont pokrycia dachowego
12715104 2026-09-09
godz. 10:00
Zachodniopomorskie 32/TP1/SZP-2/2026 Doraźne naprawy, konserwacja i utrzymanie czystości połaci...
12715333 2026-09-09
godz. 11:00
Łódzkie 4.1. Przedmiotem zamówienia jest remont okapów dachu wraz z wykonaniem rynien i...
12718405 2026-09-17
godz. 09:00
Dolnośląskie Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy, ul. Słubicka 7 – Częściowa wymiana...
12664280 2026-09-30
godz. 23:59
Mazowieckie Renowacja dachu budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Piasecznie ul....
12719323 2026-10-01
godz. 09:00
Mazowieckie Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ Część zamówienia:...