Zlecenie 12730074 - (Licytacja Elektroniczna) na zakup wraz z dostawą...
| Analizuj | Zamówienie 12730074 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-02 |
| przedmiot zlecenia | (Licytacja Elektroniczna) na zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych materiałów do lokomotyw w tym miechów, osłon i rękawów 1. m iech wentylacyjny 4E 0622-1-0: 130 szt.;2. miech silnika trakc.lok. 6D 0603-1-0: 35 szt.;3. mieszek silnika trakc. EE541 201E 190204-5-00: 47 szt.;4. osłona urządzenia pociągowo-skrętnego lok.ET22 (przód osłony) 201E 073000-2-34: 105 szt.;5. osłona urządzenia pociągowo-skrętnego lok.ET22 (tył osłony) 201E 073000-2-37: 55 szt.;6. miech silnika trakc. Do lok. ST44 wg załącznika nr 1a: 47 szt.;7. mieszek silnika ET22 201E 190205-5-00: 35 szt.;8. rękaw 200 cm Do lok.SM48/ST44 wg. załącznika 1b: 3 szt.;9. rękaw 100 cm Do lok.SM48/ST44 wg. załącznika 1b: 5 szt.;10. miech silnika trakc. 201E 191200-1-00: 142 szt.;11. miech silnika trakc. 201E 191100-1-00: 12 szt.;12. Mieszek turbosprężarki 6D 400603-1-0: 12 szt.;13. Osłona 37007 mieszek lok ST44/ST48 TEM1.35.50.014: 9 szt.;14. miech silnika trakcyjnego Do lok. ST48 wg. załącznika 1c: 31 szt.; |
| branża | Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia |
| podbranża | maszyny i sprzęty inne |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Mazowieckie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Zachodniopomorskie |