Zlecenie 12733153 - Elektryczny wózek do transportu materiałów – 3 szt. ...

   
Analizuj
Zamówienie 12733153
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Elektryczny wózek do transportu materiałów – 3 szt.

Powstaje w kontekście projektu
FEPD.07.03-IP.01-0003/25 - Odciążenie cia
ła i umysłu – ergonomia, ochrona narządu ruchu oraz wsparcie antystresowe dla pracowników
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
kody CPV 42418000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podlaskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podlaskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730801 2026-09-13
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk sprężynowy 40 mm
12724663 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa oraz montaż fabrycznie nowego sprzętu wyprodukowanego nie później niż w...
12733504 2026-09-14
godz. 10:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa odzieży sportowej oraz sprzętu sportowego i strzeleckiego - sprawa nr...
12690121 2026-09-14
godz. 11:00
Pomorskie 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia do Zespołu Szkół...
12695344 2026-09-16
godz. 10:30
Pomorskie Dostawa sprzętu pożarniczego 2026 R. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest...
12731888 2026-09-17
godz. 23:59
Śląskie Dostawa jarzm strzemiona SDS V32/36 wg JSW S.A.
12730090 2026-09-18
godz. 08:45
Śląskie Wykonanie remontu 4 szt. silników elektrycznych budowy przeciwwybuchowej typu...
12716884 2026-09-24
godz. 12:00
Małopolskie Przedmiotem zamówienia jest:Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją...
12721365 2026-09-29
godz. 12:00
Podkarpackie Wykonanie remontu kapitalnego dwóch pomp wody sieciowej produkcji Warszawska...
12727210 2026-10-01
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa ramienia robotycznego zintegrowanego z sensorem siły i dedykowanym...