Przetarg 12735283 - Dostawy do kopalń JSW S.A. taśm przenośnikowych...

   
Analizuj Zamówienie 12735283
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-04
przedmiot ogłoszenia
Dostawy do kopalń JSW S.A. taśm przenośnikowych trudnozapalnych i trudnopalnych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Sp
ecyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 Zadanie 1- Taśmy przenośnikowe trudnozapalne (17 pozycji) w łącznej ilości 7 940 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0002 Zadanie 2 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 3 P lub EP 1000kN/m-1000/43 w ilości 400 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0003 Zadanie 3 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 3 P lub EP 1600kN/m-1000/43 w ilości 1 080 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0004 Zadanie 4 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 4 P lub EP 1600kN/m-1000/43 w ilości 600 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0005 Zadanie 5 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 3 P lub EP 1250kN/m-1200/43 w ilości 540 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0006 Zadanie 6 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 4 P lub EP 1400kN/m-1200/43 w ilości 180 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0007 Zadanie 7 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 4 P lub EP 1600kN/m-1200/43 w ilości 36 540 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0008 Zadanie 8 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 4 P lub EP 2000kN/m-1200/43 w ilości 10 440 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0009 Zadanie 9 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 4 P lub EP 1250kN/m-1400/43 w ilości 270 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0010 Zadanie 10 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 4 P lub EP 1600kN/m-1400/43 w ilości 540 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0011 Zadanie 11 - Taśmy przenośnikowe trudnopalne TP 4 P lub EP 2000kN/m-1400/43 w ilości 20 280 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny przemysłowe, maszyny i sprzęty inne
kody CPV 19500000, 19510000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny przemysłowe , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731484 2026-09-23
godz. 13:00
Śląskie Wymiana chłodziwa w szlifierkach walców. -
12714346 2026-09-24
godz. 10:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia są Usługi remontów silników elektrycznych dla...
12714376 2026-09-24
godz. 12:00
Łódzkie Przedmiotem postępowania jest zawarcie Umów Ramowych na dostawy taśm...
12711972 2026-09-25
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem niniejszej Umowy Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania...
12724731 2026-09-28
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i uruchomienie przesiewacza...
12712045 2026-09-30
godz. 11:30
Mazowieckie Utrzymanie i konserwacja 8 szt. wózków rewizyjnych na mostach przez rz. Wisłę w...
12688285 2026-09-30
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa sprzętu wsparcia logistycznego
12727228 2026-10-01
godz. 09:30
Dolnośląskie 1. Przedmiotem zamówienia są obsługi serwisowe w zakresie: przeglądu...
12730630 2026-10-05
godz. 09:00
Lubelskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie zintegrowanego...
12681275 2026-11-29
godz. 14:00
Wielkopolskie Sekcja chłodzenia płyt- modernizacja_Linia produkcji płyt FLEX - W5 -