Zlecenie 12730040 - DOSTAWA ZŁĄCZY TQZ 1. ZŁĄCZE TQZ-36AB 2. ZŁĄCZE...

   
Analizuj
Zamówienie 12730040
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA ZŁĄCZY TQZ

1. ZŁĄCZE TQZ-36AB
2. ZŁĄCZE TQZ-34AB 4-KROTNE
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729389 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: LICZNIK POZYTON SQAB Adres dostawy: M040
12696409 2026-09-04
godz. 10:00
Zachodniopomorskie „Modernizacja oświetlenia ulicznego” na terenie Gminy Dobra 1. Przedmiotem...
12721752 2026-09-04
godz. 13:00
Małopolskie Przedmiotem zamowienia jest "Zakup i dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego...
12729464 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA - MIERNIK SYNCHRONIZACJI NS5
12717141 2026-09-07
godz. 16:00
Mazowieckie Remont instalacji DRW II w 2027 r. - branża elektryczna, remont napędu żaluzji
12687768 2026-09-08
godz. 09:00
Małopolskie Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury w Miejskim Zakładzie Wodociągów...
12728097 2026-09-08
godz. 12:00
Wielkopolskie Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego do Urzędu Gminy w Kościelcu w ramach...
12726659 2026-09-08
godz. 23:30
Mazowieckie 50264020 - Szczotki węglowe MKCOL2300-C00/0020 2062 Szanowni Państwo, ORLEN...
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12706317 2026-09-10
godz. 14:44
Mazowieckie Zakup wraz z dostawą akumulatorów dla ISE Bielsko Biała i Katowice akumulatory...