Przetarg 12600310 - Dostawa zamrażarek laboratoryjnych Część 1: Zadanie nr...

   
Analizuj Zamówienie 12600310
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2026-06-25
przedmiot ogłoszenia
Dostawa zamrażarek laboratoryjnych

Część 1: Zadanie nr 1 – Dostawa i montaż zamrażarek laboratoryjnych (2 szt.)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do SW
Z – Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie wymaganych parametrów technicznych dla Zadania nr 1Zamówienie finansowane i realizowane jest z projektu pt.: „Utworzenie Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej wraz z Biobankiem Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie”, finansowanego ze środków budżetu Państwa przez Agencję Badań Medycznych na podstawie umowy nr 2023/ABM/02/00019-00 z dnia 30.10.2023 r.

Część 2: Zadanie nr 2 – Dostawa i montaż zamrażarek niskotemperaturowych wraz z akcesoriami (2 kpl.)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie wymaganych parametrów technicznych dla Zadania nr 2Zamówienie finansowane i realizowane jest z projektu pt.: „Utworzenie Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej wraz z Biobankiem Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie”, finansowanego ze środków budżetu Państwa przez Agencję Badań Medycznych na podstawie umowy nr 2023/ABM/02/00019-00 z dnia 30.10.2023 r.

DZP.25.49.2026
branża Laboratoria
podbranża sprzęt laboratoryjny
kody CPV 33100000, 39711100
forma tryb podstawowy
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt laboratoryjny