Zlecenie 12730763 - DOSTAWA WTYK GEWISS GW60062H 125A i WTYCZEK 63A 3P 230V 6H...

   
Analizuj
Zamówienie 12730763
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA WTYK GEWISS GW60062H 125A i WTYCZEK 63A 3P 230V 6H IP66/67 PRZENOŚNYCH

1. WTYKA GEWISS GW60062H 125A
2. WTYCZKA PRZEN
OŚNA 63A 3P 230V 6H IP66 67
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728735 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie Elementy elektryczne -
12729354 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie ZASILACZ PSB 13,8 V/3A BUFOROWY IMPULSOWY DO ZABUDOWY 230/240 V 50/60 Hz 13,8V...
12729351 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie PRZEDŁUŻACZ 1-FAZ.25MB+BĘBEN 27-926-514
12726306 2026-09-07
godz. 08:59
Śląskie Dostawa 1 szt. przekaźnika grupowego typu ZPG 20103 na stację Borynia -
12722248 2026-09-07
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa agregatu prądotwórczego dla Samodzielnego Publicznym Sanatorium...
12722257 2026-09-07
godz. 11:00
Pomorskie Remont rozdzielnic elektrycznych oraz szaf AKPiA na terenie Oczyszczalni...
12727829 2026-09-08
godz. 00:00
Dolnośląskie Dostawa opraw oświetleniowych LED na potrzeby bieżącej eksploatacji oświetlenia...
12724607 2026-09-08
godz. 08:00
Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Gdańsk; Wyposażenie istniejącego złącza...
12725026 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa sprzętu i urządzeń wspierających działania ratownicze, ewakuacyjne,...
12721464 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie 1.1. Zamawiający powierzy, a Wykonawca przyjmie do wykonania zadanie pn....