Przetarg 12727150 - Dostawa urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych - znak...
| Analizuj | Zamówienie 12727150 |
|---|---|
| źródło | Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED) |
| data publikacji | 2026-09-01 |
| przedmiot ogłoszenia | Dostawa urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych - znak sprawy: Z/94/PN/26 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych,w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych,w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem,w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego,w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnymw zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjentaw zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego(dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”).3. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy p.z.p., Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p.z.p. dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne”.4. W przypadku wskazania przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty – należy przyjąć, że wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie itp. określają minimalne parametry wskazane w Załączniku nr 6 do SWZ, które stanowią kryteria stosowane w celu oceny równoważności. Każdorazowo, gdy wskazany jest w niniejszej SWZ znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne” (podstawa prawna art. 99 ust. 5 i 6 ustawy p.z.p.).5. Zamawiający określił w Załączniku nr 6 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Część zamówienia: LOT-0001 Zadanie 1: Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych,w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych,w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem,w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego,w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnymw zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjentaw zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego(dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Część zamówienia: LOT-0002 Zadanie 2: Dostawa stolików przyłóżkowych 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych,w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych,w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem,w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego,w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnymw zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjentaw zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego(dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Część zamówienia: LOT-0003 Zadanie 3: Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych,w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych,w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem,w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego,w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnymw zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjentaw zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego(dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Część zamówienia: LOT-0004 Zadanie 4: Dostawa aparatów EKG z akumulatorem 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych,w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych,w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem,w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego,w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnymw zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjentaw zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego(dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Część zamówienia: LOT-0005 Zadanie 5: Dostawa kardiomonitora przenośnego 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych,w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych,w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem,w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego,w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnymw zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjentaw zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego(dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Część zamówienia: LOT-0006 Zadanie 6: Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnym 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych,w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych,w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem,w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego,w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnymw zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjentaw zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego(dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Część zamówienia: LOT-0007 Zadanie 7: Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjenta 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych,w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych,w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem,w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego,w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnymw zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjentaw zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego(dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). Część zamówienia: LOT-0008 Zadanie 8: Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę urządzeń dla oddziałów psychiatrycznych, w tym:w zakresie zadania nr 1 – Dostawa wózków inwalidzkich i balkoników,w zakresie zadania nr 2 – Dostawa stolików przyłóżkowych,w zakresie zadania nr 3 – Dostawa ciśnieniomierzy naramiennych elektronicznych,w zakresie zadania nr 4 – Dostawa aparatów EKG z akumulatorem,w zakresie zadania nr 5 – Dostawa kardiomonitora przenośnego,w zakresie zadania nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i pokrowcem niepalnymw zakresie zadania nr 7– Dostawa pasów magnetycznych do unieruchamiania pacjentaw zakresie zadania nr 8– Dostawa monitora funkcji życiowych pacjenta- mobilnego(dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ, oraz zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.2. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach Umowy o powierzenie grantu nr U-29791/2026/00/656/2026/306, w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków / zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu nr: FENX.06.01-IP.03-0007/24-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 28 lutego 2025 r., zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa – Ministrem Zdrowia (dalej: jako „Projekt”). |
| branża | Medyczna |
| podbranża | sprzęt medyczny, meble medyczne |
| kody CPV | 33100000, 33121500, 33123210, 33192120, 33195000 |
| forma | przetarg nieograniczony |
| typ ogłoszenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Kujawsko-Pomorskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Kujawsko-Pomorskie |