Zlecenie 12732259 - Dostawa towaru Taśma do kontroli sterylizacji szer. 19mm...

   
Analizuj
Zamówienie 12732259
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Dostawa towaru

Taśma do kontroli sterylizacji szer. 19mm dł. 50m,do autoklawu, 121°C/20 min, 134°C/5min (zmiana barwy z białej
na brązową) (nr kat.541-61750, BRAND) - 2 szt.
branża Laboratoria
podbranża sprzęt laboratoryjny, materiały laboratoryjne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt laboratoryjny , materiały laboratoryjne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729109 2026-09-07
godz. 00:00
Mazowieckie Zamówienie z wolnej ręki: Sukcesywne dostawy podłoży i odczynników chemicznych...
12725339 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie 124/08/2026 Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny nauki 124/08/2026
12682364 2026-09-09
godz. 12:00
Wielkopolskie Sukcesywna dostawa standardowych odczynników chemicznych i podłoży...
12733267 2026-09-15
godz. 10:00
Małopolskie Odczynniki do sekwenatora SeqStudio Flex Genetic Analyzer DZP-271-2-101/TP/2026
12692777 2026-09-18
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa, zainstalowanie i uruchomienie...
12706576 2026-09-22
godz. 09:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa specjalistycznej aparatury...
12706553 2026-09-22
godz. 12:00
Podlaskie Dostawa urządzeń z podziałem na 2 części - AZP.25.1.53.2026 Przedmiotem...
12724785 2026-09-29
godz. 09:00
Dolnośląskie 95.2026 Sukcesywna dostawa odczynników firm: 10XGenomiscs, Ilumina, Magtivio,...
12732423 2026-10-12
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie Niechemiczne artykuły medyczne III Przedmiotem zamówienia jest dostawa...
10962452 2027-12-31
godz. 15:00
Mazowieckie Dostawa odczynników laboratoryjnych.