Zlecenie 12732073 - Dostawa Szafki Zasilającej AGW - WYPOSAŻENIE 1 Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12732073
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Dostawa Szafki Zasilającej AGW - WYPOSAŻENIE 1

Adres dostawy: M040
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731697 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA DIODY D83-1400-12, TYRYSTORÓW F 73-320-12-64 ORAZ KONDENSATORÓW 40 UF...
12729668 2026-09-07
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup świetlówek T8 36W/840/1000063696/MS
12732502 2026-09-07
godz. 10:00
Łódzkie IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi Przedmiot...
12731521 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Konserwacja i serwis agregatu prądotwórczego na budynku Głównego Inspektoratu...
12681918 2026-09-08
godz. 10:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu multimedialnego dla jednostek...
12720269 2026-09-10
godz. 13:00
Pomorskie RG/ZT/SRM367103/8992- Lampa hybrydowa - 4szt - MK
12718114 2026-09-10
godz. 13:30
Dolnośląskie JGKL IK 2026 Remont silników elektrycznych średniego napięcia
12718950 2026-09-11
godz. 07:51
Dolnośląskie 20/SOIJ/2026 Wykonanie usługi badania sprzętu elektroizolacyjnego SOI...
12726817 2026-09-15
godz. 11:00
Śląskie Szanowni Państwo, w imieniu Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział...
12709799 2026-09-18
godz. 09:00
Podkarpackie Realizację dostaw różnorodnego sprzętu i umeblowania dla Urzędu Gminy Kuryłówka...