Zlecenie 12729237 - Dostawa środków czystościowych, papierów i naczyń...

   
Analizuj
Zamówienie 12729237
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa środków czystościowych, papierów i naczyń jednorazowych do SPZOZ w Bychawie.
branża Kosmetyki, środki czystości, Opakowania, Elektronika, RTV, AGD, multimedia
podbranża środki czystości, kosmetyki i artykuły higieniczne, sprzęt do utrzymania czystości, opakowania różne, akcesoria gospodarstwa domowego
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: środki czystości , kosmetyki i artykuły higieniczne , sprzęt do utrzymania czystości , opakowania różne , akcesoria gospodarstwa domowego

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730528 2026-09-07
godz. 08:00
Świętokrzyskie Worek antykorozyjny VCI 1250x850x2400mm, 80μ
12615351 2026-09-07
godz. 09:00
Lubelskie Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu...
12674679 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie Dostawa sprzętu do realizacji szkoleń zawodowych osadzonych oraz wyposażenia z...
12720044 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Dostawę palet nowych oraz tarcicy na rok 2026/2027
12728394 2026-09-08
godz. 18:00
Świętokrzyskie cersanit / opakowania / taśma samoprzylepna
12726835 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie 49/26 – Dostawa środków czystości i artykułów przemysłowych 1. Przedmiotem...
12727061 2026-09-10
godz. 09:00
Wielkopolskie Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego...
12717714 2026-09-14
godz. 10:00
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia pod nazwą.: Zakup i dostawa wyposażenia stołówek w...
12674813 2026-09-15
godz. 09:00
Wielkopolskie AD/ZP/75/26 Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla...
12719419 2026-09-28
godz. 10:00
Mazowieckie Sukcesywne dostawy środków i artykułów do utrzymania czystości - 9/ZP/2026...