Zlecenie 12733440 - Dostawa sprzętu odśnieżnego na potrzeby Zakładu Linii...

   
Analizuj
Zamówienie 12733440
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Dostawa sprzętu odśnieżnego na potrzeby Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie - zakupy inwestycyjne

Przedmiot Zamówienia jest po
dzielony na części: Część nr 1: Dmuchawa akumulatorowa Część nr 2: Dmuchawa spalinowa Część nr 3: Odśnieżarka spalinowa wirnikowa 4 w 1 Część nr 4: Odśnieżarka spalinowa gąsienicowa
Miejsce realizacji zamówienia: Zgodnie z zapisami Opisu Przedmiotu Zamówienia
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725395 2026-09-10
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa analizatora do ilościowego określania emisji metanu wraz z...
12715940 2026-09-10
godz. 14:00
Śląskie HB/12091 - Montaż nowych rolek w prostownicy Montbard - Wydział P2 -
12691472 2026-09-10
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 szt. naczep podkontenerowych....
12728225 2026-09-11
godz. 16:00
Mazowieckie 50265744 Pompa membr. 461-NDP25BSTU i cz. zam. do pomp YAMADA / YAMADA Double...
12730800 2026-09-13
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk sprężynowy 30 mm
12731787 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup modułu ASPOECK RADC (modułu cofania) oraz kompletnej instalacji...
12700944 2026-09-14
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi dla PGE EK Operator
12699594 2026-09-14
godz. 11:30
Mazowieckie Dostawa minikoparek wraz z przyczepami transportowymi Część zamówienia:...
12725763 2026-09-17
godz. 12:00
Śląskie Zakup i dostawa podnośnika montażowego na podwoziu samochodowym.
12726325 2026-09-18
godz. 09:00
Wielkopolskie 300 NW Dostawa komponentów marki FINDER -