Przetarg 12729714 - Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Działu...
| Analizuj | Zamówienie 12729714 |
|---|---|
| źródło | Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED) |
| data publikacji | 2026-09-02 |
| przedmiot ogłoszenia | Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla Działu Bloków Operacyjnych-10 zadań (pakietów) szczegółowo opisanych w Załączniku nr 2A do SWZ Część zamówienia: LOT-0001 Pakiet nr 1 Paki et nr 1- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy Część zamówienia: LOT-0002 Pakiet nr 2 Pakiet nr 2- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy Część zamówienia: LOT-0003 Pakiet nr 3 Pakiet nr 3- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy Część zamówienia: LOT-0004 Pakiet nr 4 Pakiet nr 4- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy Część zamówienia: LOT-0005 Pakiet nr 5 Pakiet nr 5- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy Część zamówienia: LOT-0006 Pakiet nr 6 Pakiet nr 6- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy Część zamówienia: LOT-0007 Pakiet nr 7 Pakiet nr 7- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy Część zamówienia: LOT-0008 Pakiet nr 8 Pakiet nr 8- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy Część zamówienia: LOT-0009 Pakiet nr 9A Pakiet nr 9A- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy Część zamówienia: LOT-0010 Pakiet nr 10A Pakiet nr 10A- 1 zadanie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 02.09.2027r. od daty zawarcia umowy |
| branża | Medyczna |
| podbranża | sprzęt medyczny, materiały medyczne |
| kody CPV | 33162000, 33169000 |
| forma | przetarg nieograniczony |
| typ ogłoszenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Dolnośląskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Dolnośląskie |