Przetarg 12735177 - Dostawa samochodów typu furgon dla PGE EK Operator ...

   
Analizuj Zamówienie 12735177
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-04
przedmiot ogłoszenia
Dostawa samochodów typu furgon dla PGE EK Operator
Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa samochodów typu furgon „ciężki dostawczy Dostawa samochodów typu furgon „ciężki dostawczy

Częś
ć zamówienia: LOT-0002 Dostawa samochodów typu furgon „lekki dostawczy Dostawa samochodów typu furgon „lekki dostawczy
branża Motoryzacja
podbranża samochody dostawcze
kody CPV 34100000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: samochody dostawcze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717940 2026-09-04
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego wielozadaniowego z wywrotem do...
12724649 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu Furgon (Cargo).
12730687 2026-09-10
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa samochodów osobowo-towarowych dla potrzeb Obwodów Drogowych w Sulimowie...
12733538 2026-09-11
godz. 10:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup pojazdu terenowego typu Pick Up z...
12732479 2026-09-14
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa 1 pojazdu brygadowego dla MPK Wrocław Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa...
12729406 2026-09-15
godz. 10:00
Wielkopolskie DOSTAWA POJAZDÓW BRYGADOWYCH O DMC DO 3.5 T
12704111 2026-09-18
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa 2 szt. pojazdów typu pick-up w policyjnej wersji nieoznakowanej. 1....
12716942 2026-09-25
godz. 09:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy z pełną obsługą serwisową...
12736461 2026-10-01
godz. 11:30
Mazowieckie Dostawa samochodów typu furgon PGE EK Operator
12727116 2026-10-06
godz. 11:00
Śląskie „Dostawa pojazdów i sprzętu komunalnego dla Miejskiego Zarządu Gospodarki...