Zlecenie 12731704 - DOSTAWA RURA 162-10350 42MM UL94HB OCHRONNA 1M 1. OPLOT...

   
Analizuj
Zamówienie 12731704
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA RURA 162-10350 42MM UL94HB OCHRONNA 1M

1. OPLOT 170-01008 OCHRO 32-38MM CZARNY 15M
2. RURA 162-10350 42MM UL94HB OCHR
ONNA 1M
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731686 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA ZŁĄCZEK QZGU 110 Adres dostawy: MH3T
12733357 2026-09-08
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa kurtyny PVC 1500M gr. 6MM Adres dostawy: M040
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...
12730329 2026-09-09
godz. 12:51
Dolnośląskie Odbojnica ochronna na ścianę z żywicy winylowej, samoprzylepna Przedmiot...
12688893 2026-09-10
godz. 23:59
Śląskie Zakup belek drewnianych - specyfikacja: - drewno dębowe lub bukowe o wymiarach:...
12734726 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie 21/zpp/DIL-ZP/26 Dostawa asortymentu dla osób ze szczególnymi potrzebami część...
12734151 2026-09-11
godz. 16:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów budowlanych dla Muzeum...
12717364 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie 50265398 - Zakup podpór i zawieszeń rur (LISEGA, PSS) Szanowni Państwo,...
12703595 2026-09-17
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. dwuskładnikowych klejów do konsolidacji i...
12714361 2026-09-22
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż:...