Przetarg 11391553 - Dostawa różnych materiałów medycznych na potrzeby...

   
Analizuj Zamówienie 11391553
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2025-07-21
przedmiot ogłoszenia
Dostawa różnych materiałów medycznych na potrzeby Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju Sp. z o.o.

1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpi
tala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 7 pakietów, tj.:Pakiet nr 1: Dostawa zestawów zabiegowych do pozyskiwania osocza bogatopłytkowegoPakiet nr 2: Jednorazowe, nie chemiczne artykuły medyczne i hematologicznePakiet nr 3: Zestawy do znieczuleniaPakiet nr 4: Systemy do rekonstrukcji wiązadeł, implanty i narzędzia chirurgicznePakiet nr 5: Zestawy do wkłuć podpajęczynówkowychPakiet nr 6: Narzędzia chirurgicznePakiet nr 7: Szwy chirurgiczne, implanty i preparaty do leczenia ubytków kostnych3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Postępowanie składa się z 7 pakietów, szczegółowo opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Każdy z pakietów będzie rozpatrywany osobno. Wykonawca może złożyć ofertę na każdy dowolnie wybrany przez siebie pakiet. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które może złożyć ofertę jeden wykonawca.4. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.
Część zamówienia: LOT-0001 Pakiet nr 1: Dostawa zestawów zabiegowych do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 7 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 1: Dostawa zestawów zabiegowych do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego 3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.

Część zamówienia: LOT-0002 Pakiet nr 2: Jednorazowe, nie chemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 7 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 2: Jednorazowe, nie chemiczne artykuły medyczne i hematologiczne3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.

Część zamówienia: LOT-0003 Pakiet nr 3: Zestawy do znieczulenia 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 7 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 3: Zestawy do znieczulenia3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.

Część zamówienia: LOT-0004 Pakiet nr 4: Systemy do rekonstrukcji wiązadeł, implanty i narzędzia chirurgiczne 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 7 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 4: Systemy do rekonstrukcji wiązadeł, implanty i narzędzia chirurgiczne3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.

Część zamówienia: LOT-0005 Pakiet nr 5: Zestawy do wkłuć podpajęczynówkowych 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 7 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 5: Zestawy do wkłuć podpajęczynówkowych3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.

Część zamówienia: LOT-0006 Pakiet nr 6: Narzędzia chirurgiczne 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 7 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 6: Narzędzia chirurgiczne3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.

Część zamówienia: LOT-0007 Pakiet nr 7: Szwy chirurgiczne, implanty i preparaty do leczenia ubytków kostnych 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa wyrobów medycznych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o., których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.2. Zamawiający prowadzi przetarg z podziałem na 7 pakietów. Niniejsza część dotyczy Pakietu nr 7: Szwy chirurgiczne, implanty i preparaty do leczenia ubytków kostnych3. Podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.5. Z uwagi na limit znaków szczegółowy opis obejmujący niniejszą część zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
branża Medyczna
podbranża sprzęt medyczny, materiały medyczne
kody CPV 33140000, 33141000, 33141100, 33141320, 33141614, 33141640, 33162100, 33169000, 33171300, 33183100, 33184100
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się