Zlecenie 12726754 - Dostawa przewodu OLFLEX Przedmiot zamówienia: 1 PRZEWÓD...

   
Analizuj
Zamówienie 12726754
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa przewodu OLFLEX

Przedmiot zamówienia: 1 PRZEWÓD OLFLEX ROBOT 900 DP 12X0,14 0028100
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717568 2026-09-08
godz. 11:43
Warmińsko-Mazurskie 2812.4.OBR.2026 Zakup mierników elektronicznych do SpW SUiE - 2812.4.OBR.2026...
12712063 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie "Świadczenie usług serwisowych transformatorów produkcji MEFTA, ENGRAM dla...
12730179 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie Część 1: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup specjalistycznego sprzętu w ramach...
12717344 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup agregatu prądotwórczego do wydziału GN- w celu zapewnienia...
12729411 2026-09-11
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa i montaż sprzętu sieciowego i awaryjnego zasilania
12728842 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa Najaśnicy Peli TM Rals 9490.
12691820 2026-09-14
godz. 13:00
Mazowieckie ZAK/2026/001958, Budowa magazynów energii elektrycznej - Animex Starachowice -
12630399 2026-09-15
godz. 11:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i...
12721457 2026-09-18
godz. 09:00
Lubelskie Remont instalacji elektrycznej wraz z wymianą instalacji odgromowej w pawilonie...
12729758 2026-10-05
godz. 10:00
Mazowieckie dostawa węzłów obliczeniowych wysokiej wydajności i jednostek dystrybucji...