Zlecenie 12724154 - DOSTAWA OSŁONY 10X24X40 (FAJKI) HOKO Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12724154
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
DOSTAWA OSŁONY 10X24X40 (FAJKI) HOKO

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723494 2026-09-02
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie Weryfikacja i przygotowanie oferty na naprawę przegubu górnego i dolnego prod....
12719999 2026-09-02
godz. 10:00
Mazowieckie 09/2026/Ż Naprawa zbiornika na wodę pitną 3500L (CYSTERNA) dla Jednostki...
12714062 2026-09-02
godz. 10:30
Małopolskie dostawa 5 szt. drukarek 3D w technologii FDM/FFF/MEX lub równoważnej wraz z...
12726370 2026-09-02
godz. 11:00
Mazowieckie 31082026 ANIMEX K4 -
12724494 2026-09-02
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WAGA SW-II_SR03 3W LCD IP68 CAS Adres dostawy: M040
12630406 2026-09-02
godz. 12:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup używanych pojazdów spalinowych.W ramach...
12714640 2026-09-02
godz. 12:00
Dolnośląskie Zakup fabrycznie nowego ciągnika kołowego dla Gminy Bolesławiec 1. Przedmiot...
12718580 2026-09-02
godz. 13:00
Mazowieckie 42985 - zawór pneumatyczny 5/3dro. cz. nr B53004LY -
12693394 2026-09-02
godz. 14:00
Opolskie Zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż osłon siatkowych dla 23 przenośników...
12723512 2026-09-03
godz. 08:00
Wielkopolskie Silnik 5RN180L08B6 ROTOR NL, 64-500 Szamotuły -