Zlecenie 12730037 - DOSTAWA: ODBIERAK PRĄDOWY ME4042 MOBILIS Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12730037
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: ODBIERAK PRĄDOWY ME4042 MOBILIS

Adres dostawy: M040
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717740 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Zakup mobilnego agregatu...
12723674 2026-09-04
godz. 14:00
Lubelskie „Dostawa kompletnego przewodu zasilającego do GPU (Ground Power Unit) 115/200...
12722469 2026-09-07
godz. 09:00
Warmińsko-Mazurskie DOSTAWA ASORTYMENTU NIEZBĘDNEGO REALIZACJI ZADAŃ Z ZAKRESU OCHRONY LUDNOŚCI I...
12723519 2026-09-07
godz. 12:00
Wielkopolskie E36C/D - komponenty PROTEKTEL -
12725959 2026-09-07
godz. 12:30
Śląskie 4WOG-4400.2310.10.2026 Zakup akumulatorów dla SpW Uzbrojenia i Elektroniki...
12712848 2026-09-08
godz. 10:00
Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. fabrycznie...
12725905 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy 125kVA/100 kW-400V wyposażonego...
12719629 2026-09-10
godz. 10:00
Dolnośląskie Konserwacja i serwisowanie agregatów prądotwórczych USK we Wrocławiu - Zadanie...
12730679 2026-09-11
godz. 10:00
Świętokrzyskie Zaprojektowanie, dostarczenie i uruchomienie stacji ładowania pojazdów...
12729411 2026-09-11
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa i montaż sprzętu sieciowego i awaryjnego zasilania