Zlecenie 12730765 - DOSTAWA MODUŁÓW I PODSTAW EATON 1. MODUŁ 171465...

   
Analizuj
Zamówienie 12730765
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA MODUŁÓW I PODSTAW EATON

1. MODUŁ 171465 SL7-L24-Y LED ŻÓŁ EATON
2. MODUŁ 171463 SL7-L24-R LED CZER EATON
3. PODSTAW
A 171454 SL7-CB-T-400 EATON
4. MODUŁ 171462 24V SL7L24‑G LED ZIEL EATON
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728735 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie Elementy elektryczne -
12717758 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie Dostawa agregatu prądotwórczego JBC G165QS
12729370 2026-09-07
godz. 09:30
Dolnośląskie DOSTAWA REFLEKTORA LED 0009740856 LINDE H45 Adres dostawy: M040
12729195 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie dostawę masztu oświetleniowego z agregatem zwaną dalej przedmiotem zamó-wienia.
12722248 2026-09-07
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa agregatu prądotwórczego dla Samodzielnego Publicznym Sanatorium...
12726001 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony...
12726859 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie Zakup sprzętu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zabezpieczenie logistyczne i...
12730173 2026-09-14
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa i montaż lamp solarnych na terenie gminy Garbów 1. Przedmiotem...
12724425 2026-09-14
godz. 16:00
Mazowieckie RFI (Badanie Rynku) ZEGAR ASTRONOMICZNY (Astronomiczny przełącznik czasowy do...
12684862 2026-09-15
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnozakresowej dokumentacji...