Przetarg 7438848 - „Dostawa materiałów elektrycznych i telemetrycznych” z...

   
Analizuj Zamówienie 7438848 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-04-21
przedmiot ogłoszenia
„Dostawa materiałów elektrycznych i telemetrycznych” z podziałem na cztery części Numer referencyjny: KZP-1/252/TTZ/9/20/
UE
Wartość bez VAT: 2 242 438.44 PLN
Dostawa materiałów elektrycznych – „działalność POIiŚ”1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa materiałów elektrycznych i telemetrycznych” z podziałem na cztery części:Część 1: Dostawa materiałów elektrycznych – „działalność POIiŚ”.2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa Załącznik nr 1 do SIWZ.
Dostawa materiałów elektrycznych – „działalność bieżąca”1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa materiałów elektrycznych i telemetrycznych” z podziałem na cztery części:Część 2: Dostawa materiałów elektrycznych – „działalność bieżąca”.2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa Załącznik nr 2 do SIWZ.
Dostawa materiałów telemetrycznych – „działalność bieżąca”1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa materiałów elektrycznych i telemetrycznych” z podziałem na cztery części:Część 3: Dostawa materiałów telemetrycznych – „działalność bieżąca”.2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa Załącznik nr 3 do SIWZ.
Dostawa routerów – „działalność bieżąca”1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa materiałów elektrycznych i telemetrycznych” z podziałem na cztery części:Część 4: Dostawa routerów – „działalność bieżąca”.2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa Załącznik nr 4 i Załącznik nr 6 do SIWZ.
branża Energoelektryczna, Automatyka przemysłowa
podbranża urządzenia, materiały
kody CPV 31000000, 32441000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się