Przetarg 12729760 - Dostawa linii krwi oraz specjalistycznego sprzętu dla...
| Analizuj | Zamówienie 12729760 |
|---|---|
| źródło | Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED) |
| data publikacji | 2026-09-02 |
| przedmiot ogłoszenia | Dostawa linii krwi oraz specjalistycznego sprzętu dla Stacji Dializ Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ Część zamówienia: LO T-0001 Część 1 Linie krwi uniwersalne do aparatów typ Fresenius, Gambro – jałowy worek do odpływu płynu, jałowy łącznik umożliwiający wykonanie recylkulacji, klipsy zaciskające na drenie z czujnikiem tętniczym, żylnym oraz na drenie do heparyny, długość linii powyżej 140cm. Jeziorko 22 mm. (Próbka 4 komplety linii do testowania) kpl. 25 000 Część zamówienia: LOT-0002 Część 2 Dializator niskoprzepływowy do hemodializy, błona polisulfonowa lub polinefronowa lub heliksonowa sterylizowany parą wodną. ( Próbka po 1 szt każdej powierzchni) Powierzchnia 1,4m2 - 1,6m2 szt. 5 600Powierzchnia 1,8m2 – 2,0m2 szt. 5 000 Część zamówienia: LOT-0003 Część 3 Dializator niskoprzepływowy do hemodializy, błona polisulfonowa lub polinefronowa lub heliksonowa sterylizowany promieniami gamma. ( Próbka po 1 szt każdej powierzchni) Powierzchnia 1,3m2 szt. 200Powierzchnia 1,5m2 szt. 1 600Powierzchnia 1,9m2 szt. 2 800Powierzchnia 2,1m2 szt. 8 200 Część zamówienia: LOT-0004 Część 4 Igła żylna do dializ, sterylizowana promieniami gamma, rozm. 1,5 – 1,8(15G,16G,17G) mm (Próbka 10 sztuk.) szt. 9 000Igła tętnicza do dializ, sterylizowana promieniami gamma, rozm: 1,5 – 1,8(15G,16G,17G) mm (Próbka 10 sztuk.) szt. 9 000Sterylny opatrunek ze spongostanem tamujacy krwawienie, wolny od lateksu, wymiar opatrunku 30x72mm (Próbka 10 sztuk.) szt. 100 000 Część zamówienia: LOT-0005 Część 5 Igła prosta do angiografii rozmiar 18G/70mm (Próbka 2 sztuki) szt. 20Prowadnik z zakończeniem typu J 0.35/60cm szt. 400 Część zamówienia: LOT-0006 Część 6 Zestaw cewników dwukanałowych z ramionami prostymi, z prowadnikiem typu J, rozszerzaczem , igłą prostą i koszulką prowadnika. Rozmiar: 15cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 10J.w.: rozmiar 18cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 90J.w.: rozmiar: 20cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 110 Część zamówienia: LOT-0007 Część 7 Zestaw cewników dwukanałowych z ramionami zakrzywionymi, z prowadnikiem typu J, rozszerzaczem , igłą prostą i koszulką prowadnika.rozmiar: 13cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 2J.w.: rozmiar: 15cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 10J.w.: rozmiar: 18cm 11 – 12F (Próbka 1szt.) szt. 10 Część zamówienia: LOT-0008 Część 8 Dializator wysokoprzepływowy do hemodializy, błona polinefronowa lub heliksonowa. Sterylizowany parą wodną lub promieniami gamma ( Próbka po 1 szt każdej powierzchni) Powierzchnia 1,7m2 - 1,8m2 szt. 100Powierzchnia 1,9m2 – 2,0m2 szt. 500Powierzchnia 2,1m2 – 2,2m2 szt. 1 100 Część zamówienia: LOT-0009 Część 9 Cewnik naczyniowy permanentny w zestawie, dwuświatłowy, wykonany z poliuretanu. Przepływ do 500ml/min, w zestawie zawór hemostatyczny, nie wymagający aktywacji, zapobiegający przedostaniu się powietrza do światła naczynia i utraty krwi. Cewnik w zestawie do zakładania metodą Seldingera J.w. rozmiar 14,5FR. Długość wszczepialna: 15cm, 19cm, 23cm, 27cm, 31cm, 35cm, 42cm – w zależności od potrzeb zamawiającego (próbka 1 sztuka długość 42cm) szt. 50J.w. rozmiar 16FR. Długość wszczepialna: 19cm, 23cm, 27cm, 31cm, 35cm, 42cm – w zależności od potrzeb zamawiającego szt. 40 Część zamówienia: LOT-0010 Część 10 Zestaw do hemodiafiltracji heparynowej z hemofiltrem o pow. 1,8 m2 zest. 40Zestaw do plazmaferezy leczniczej z plazmafiltrem o pow. 0,6 m2 zest. 20Zestaw do hemodializy cytrynianowej z hemofiltrem o pow. 1,8 m2 i przyłączami zest. 120Wodorowęglanowy dializat bezwapniowy o składzie: potas 2 lub 4 mmol/l, sód 133 mmol/l, wapń 0 mmol/l, wodorowęglan 20 mmol/l, fosforany 0 lub 1,25 mmol/l.Opakowanie – worek 5-litrowy – skład w zależności od potrzeb zamawiającego szt. 5 000Wodorowęglanowy płyn substytucyjny o składzie elektrolitowym potas 0 lub 2 lub 3 lub 4 mmol/l, sód 140 mmol/l, wapń 1,5 mmol/l, wodorowęglan 35 mmol/l.Opakowanie – worek 5-litrowy – skład w zależności od potrzeb zamawiającego szt. 560Igła plastikowa typu Spike dl. 72 mm (opak. a’100 szt.) op 40Worek na filtrat z zaworem spustowym 10 litrów: szt. 560Łącznik 2/4 do multifiltratu szt. 120Cewnik silikonowy dwuświatłowy 11,5Fr o długości 15, 20 lub 24cm lub Cewnik silikonowy dwuświatłowy 13,5Fr o długości 15, 20 lub 24 cm – rozmiar w zależności od potrzeb zamawiającego szt. 60Cytrynian sodu 4% (136 mmol/l). Opakowanie – worek 1500 ml szt. 1 200W/w asortyment ma być kompatybilny z aparatami Multifiltrate i Multifiltrate PRODwuwodny roztwór chlorku wapnia o stężeniu Ca 100 mmol/l. Opakowanie – worek 1500 ml szt. 560 Część zamówienia: LOT-0011 Część 11 Koncentrat kwaśny – składnik A (gotowy roztwór) litr 130 000Koncentrat wodorowęglanowy – składnik B (gotowy roztwór) litr 130 000 |
| branża | Medyczna |
| podbranża | materiały medyczne |
| kody CPV | 33692800 |
| forma | przetarg nieograniczony |
| typ ogłoszenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Podlaskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Podlaskie |