Przetarg 12734496 - Dostawa lanc zdmuchiwaczy kotłowych dla PGE GiEK SA...

   
Analizuj Zamówienie 12734496
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot ogłoszenia
Dostawa lanc zdmuchiwaczy kotłowych dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole

LANCA ZDMUCHIWACZA PSH-B Opis: ZDMUCHIWACZ PS-HB MAT 15HM zgodnie z Załącznikiem nr 1 (RK-12396A)- SZT 2
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Opolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Opolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730800 2026-09-13
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk sprężynowy 30 mm
12729283 2026-09-14
godz. 10:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa 2 szt. cystern na wodę pitną w ramach Programu Ochrony Ludności...
12724828 2026-09-14
godz. 10:30
Mazowieckie Serwisowanie krat Hakowo - Taśmowych Passavant Noggerath (szczegółowy opis...
12729544 2026-09-14
godz. 16:00
Mazowieckie 50265982 IGS SP312 Zawory zwrotne PARKER / PRKER check valves Szanowni Państwo,...
12700380 2026-09-16
godz. 16:00
Mazowieckie 50264834 - ZBIORNIK 19V39 ALK Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie...
12706979 2026-09-17
godz. 11:50
Dolnośląskie Wykonanie wentylacji wywiewnej kuchni w lokalu mieszkalnym nr 8 w budynku przy...
12702163 2026-09-18
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Budowa, dostawa i montaż 19 szt. automatycznych zaworów zrzutowych.
12709353 2026-09-21
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa bezzałogowych statków powietrznych Przedmiotem zamówienia jest dostawa...
12699562 2026-09-22
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest umowa serwisowa agregatu sprężarkowego Mars 100 +...
12724731 2026-09-28
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i uruchomienie przesiewacza...