Zlecenie 12732080 - DOSTAWA KRÓĆCÓW PE100 110 PN25 L-1000 1K Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12732080
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA KRÓĆCÓW PE100 110 PN25 L-1000 1K

Adres dostawy: M040
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12734305 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie Zapytanie o cenę w zakresie zakupu i dostawy izolacji steinonorm dla WĘGLOKOKS...
12733815 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie Materiały lakiernicze na potrzeby MPK Wrocław Przedmiot zamówienia: 1 LAKIER...
12733357 2026-09-08
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa kurtyny PVC 1500M gr. 6MM Adres dostawy: M040
12734339 2026-09-09
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup materiałów budowlanych do Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
12733076 2026-09-10
godz. 07:00
Wielkopolskie Armatura wodociągowa Komorniki ul. Komornicka etap II Przedmiot zamówienia: 1...
12730530 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur i kształtek z tworzyw sztucznych
12726954 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa masy asfaltobetonowej
12733026 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie Zakup infrastruktury kolejowej nowej
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12732059 2026-09-18
godz. 23:59
Śląskie Trzonki drewniane, nabijaki górnicze, kotwy drewniane, kliny, listwy boczne,...