Zlecenie 12727507 - DOSTAWA: KLIMATYZATOR ROTENSO UKURA 3,5KW Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12727507
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: KLIMATYZATOR ROTENSO UKURA 3,5KW

Adres dostawy: M040
branża Wentylacja i klimatyzacja
podbranża urządzenia
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12703880 2026-09-04
godz. 11:00
Wielkopolskie Wykonanie instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach BOI i Archiwum Sądu w...
12726324 2026-09-04
godz. 14:00
Śląskie Zakup i montaż klimatyzatora [12055] -
12732758 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa WENTYLATOR EBMPAPST 4414M 24VDC OSIOWY Adres dostawy: M040
12725922 2026-09-07
godz. 14:24
Śląskie MT.236.31.2026.SG Dostawa dodatkowego wyposażenia i akcesoriów do namiotów...
12712635 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Modernizacja systemu wentylacji basenowej - wymiana centrali wentylacyjnej...
12670938 2026-09-10
godz. 15:30
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie Uniwersalnego...
12715946 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie Przegląd i konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych. -
12733194 2026-09-11
godz. 09:00
Łódzkie Rozbudowa instalacji klimatyzacji w budynku Sądu Rejonowego w Piotrkowie...
12721197 2026-09-11
godz. 12:00
Mazowieckie Wymiana i utylizacja zdemontowanych urządzeń - na potrzeby klimatyzacji mostów...
12725585 2026-09-18
godz. 15:00
Mazowieckie Dostawa, montaż, wdrożenie, konfiguracja, kwalifikacja i uruchomienie systemu...