Zlecenie 12736072 - Dostawa i uruchomienie dwóch wózków widłowych o...

   
Analizuj
Zamówienie 12736072
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Dostawa i uruchomienie dwóch wózków widłowych o napędzie elektrycznym Wózki przeznaczone do załadunku i rozładunku towarów z samoc
hodów. Wózki o odpowiednich parametrach technicznych tj. ładowności i długości wideł transportują załadowane boksy na miejsca składowania gdzie następnie odbywać się będzie załadunek specjalnych samochodów do przewozu tego typu ładunku. Parametry: - wózki przeznaczone do eksploatacji na zewnątrz i wewnątrz, - czterokołowe, - udźwig nominalny wózka min. 1 800 kg, - wysokość podnoszenia min. 4 800 mm, - długość wideł 1 200 mm, - napęd- elektryczny, bateria litowo-jonowa o pojemności min. 220 AH przy napięciu 80V, - gwarancja na baterię min. 5 lat (min. 70% sprawności), - szybki prostownik min. 200 A przy napięciu 80V, - zabudowana, ogrzewana kabina wraz z kompletnym oświetleniem, - krata ochronna szyby przedniej oraz dachowej, - pełne opony superelastyczne, - przesuw boczny wideł, - maszt triplex. - krata ochronna ładunku.

Powstaje w kontekście projektu
FESL.10.01-IP.01-0865/24 - Pok Green Park- centrum magazynowania i przeładunku kolejowo-samochodowego.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
kody CPV 42415110
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12695356 2026-09-14
godz. 08:00
Mazowieckie USŁUGA SERWISOWANIA I NAPRAW SIEDMIU LOTNISKOWYCH AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW...
12695365 2026-09-14
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn54_2026/KKW - Sukcesywne dostawy części zamiennych niezbędnych do...
12733504 2026-09-14
godz. 10:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa odzieży sportowej oraz sprzętu sportowego i strzeleckiego - sprawa nr...
12733825 2026-09-14
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Modernizacja zbiornika wody popłucznej poprzez wykonanie membrany...
12725136 2026-09-14
godz. 12:00
Pomorskie RG/ 9052 KJT/160058641/ PR2027 ELEMENTY ZŁĄCZNE APARATÓW INST.100
12725448 2026-09-15
godz. 09:00
Świętokrzyskie Przebudowa części pomieszczeń Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku w...
12697813 2026-09-15
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup koparko - ładowarki i koparki kołowej (w...
12729666 2026-09-16
godz. 12:00
Lubelskie Utworzenie składu konsygnacyjnego na taśmy i krążniki.
12734390 2026-09-17
godz. 10:00
Małopolskie Finansowanie pochodzi z pożyczki „Małopolska Woda” udzielonej przez Małopolski...
12706979 2026-09-17
godz. 11:50
Dolnośląskie Wykonanie wentylacji wywiewnej kuchni w lokalu mieszkalnym nr 8 w budynku przy...