Zlecenie 12732760 - DOSTAWA: HELIOS ŻARÓWKI PRZEMYSŁOWE LED 75W E40 6000K ...

   
Analizuj
Zamówienie 12732760
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: HELIOS ŻARÓWKI PRZEMYSŁOWE LED 75W E40 6000K

Adres dostawy: M720
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729375 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie PRZEWÓD MANICHEM MARBLE DN 75 LC-20M Adres dostawy: M030
12729385 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA SENSORÓW COSH Adres dostawy: M040
12732070 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa Przekaźników PNS-05 Adres dostawy: M040
12736249 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWANAŚWIETLACZ FLOODLIGHT 150 P 100W 15KLM 840 PS SY100 BK Adres dostawy:...
12729472 2026-09-07
godz. 15:30
Dolnośląskie Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego w ramach projektu Cyberbezpieczny...
12732830 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Moduł komunikacyjny, moduł cyfrowy, konwerter CN i zasilacz ZP 4.1. zasilacz ZP...
12726839 2026-09-09
godz. 10:00
Podkarpackie 1. „Zakup 4 agregatów prądotwórczych wraz z kompleksową instalacją dla budynków...
12710315 2026-09-10
godz. 11:00
Małopolskie DOSTAWA AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH WRAZ Z MONTAŻEM I ZBIORNIKÓW NA PALIWA PŁYNNE...
12733300 2026-09-10
godz. 12:00
Wielkopolskie Przemiennik częstotliwości Typ: MFC 710 Pt100 / 5.5 kW do EN76
12733507 2026-09-11
godz. 10:00
Opolskie Doposażenie bazy magazynowej w Powiecie Opolskim do realizacji zadań z zakresu...