Przetarg 7660512 - Dostawa fabrycznie nowych plomb do gazomierzy miechowych i...

   
Analizuj Zamówienie 7660512 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-08-26
przedmiot ogłoszenia
Dostawa fabrycznie nowych plomb do gazomierzy miechowych i reduktorów ciśnienia gazu Numer referencyjny: 2020/W001/WP-002698
Pl
omby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Białymstoku, Olsztynie, BydgoszczyPlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Białymstoku, Olsztynie, Bydgoszczy – łącznie 486 830 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
Plomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Gorzowie Wielkopolskim, Gdańsku, Koszalinie i SzczeciniePlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Gorzowie Wielkopolskim, Gdańsku, Koszalinie i Szczecinie – łącznie 560 710 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
Plomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Kielcach i ŁodziPlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Kielcach i Łodzi – łącznie 511 670 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
Plomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w JaślePlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Jaśle– łącznie 552 500 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
Plomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w LubliniePlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Lublinie – łącznie 447 640 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
Plomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Opolu i PoznaniuPlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Opolu i Poznaniu – łącznie 526 000 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
Plomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego we WrocławiuPlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego we Wrocławiu – łącznie 438 000 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
Plomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w KrakowiePlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Krakowie – łącznie 1 169 620 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
Plomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w WarszawiePlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Warszawie – łącznie 891 040 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
Plomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w ZabrzuPlomby dla Oddziału Zakładu Gazowniczego w Zabrzu – łącznie 1 095 860 szt.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia, określający rodzaje plomb, wymagania techniczne i ilości w podziale na części Zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane, wyroby hutnicze
kody CPV 19521100
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji cała Polska
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się