Przetarg 12732340 - Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu...

   
Analizuj Zamówienie 12732340
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-03
przedmiot ogłoszenia
Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich dla TAURON Dystrybucja S.A. w roku 2027

Wskazany w SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 Zadanie nr 1 - Dostawa fabrycznie
nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich 1 fazowych i 3 fazowych. wskazany w SWZ

Część zamówienia: LOT-0002 Zadanie nr 2 - Dostawa fabrycznie nowych Liczników Zdalnego Odczytu bezpośrednich 1 fazowych i 3 fazowych. wskazany w SWZ
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
kody CPV 38554000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733348 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA PRZEDŁUŻACZY 1. PRZEDŁUŻACZ RURKOWY 2 AR-2 GEDORE 2. PRZEDŁUŻACZ EL...
12717217 2026-09-07
godz. 12:00
Zachodniopomorskie „Zakup i dostawa mobilnego magazynu energii na przyczepie – część I, Zakup i...
12731521 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Konserwacja i serwis agregatu prądotwórczego na budynku Głównego Inspektoratu...
12238854 2027-02-16
godz. 09:00
Wielkopolskie Dostawa odłączników wysokiego napięcia (WN) dla potrzeb ENEA Operator sp. z...
10656318 2027-07-16
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa rozdzielnic SN dla RD Międzyzdroje
12194942 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa osprzętu elektrycznego
10975306 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa przewodów elektrycznych, przedłużaczy, listew przeciwzakłóceniowych
10838884 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa artykułów oświetleniowych – żarówek, żarników halogenowych, modułów...
12239234 2028-12-31
godz. 23:00
Mazowieckie Dostawa podzespołów i części elektronicznych firmy Schneider Electric
12114734 2028-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Numer postępowania: 01957/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 Nazwa postępowania: Dostawa...