Przetarg 7692181 - Dostawa aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby...

   
Analizuj Zamówienie 7692181 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-09-14
przedmiot ogłoszenia
Dostawa aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby Instytutu Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki w ramach projektu pn. „Centrum B
oreliozy i innych chorób odzwierzęcych” z podziałem na części. Numer referencyjny: 386/D/2020
Wartość bez VAT: 116 772.54 EUR
Dostawa aparatu EKG 12 kanałowego w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu EKG 12 kanałowego w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do SIWZ.
Dostawa chłodziarki na leki w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa chłodziarki na leki w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do SIWZ.
Dostawa defibrylatora/kardiowertera w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa defibrylatora/kardiowertera w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do SIWZ.
Dostawa fotela zabiegowego i leżanki zabiegowej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa fotela zabiegowego i leżanki zabiegowej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do SIWZ.
Dostawa inhalatora/nebulizatora w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa inhalatora/nebulizatora w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.5 do SIWZ.
Dostawa kardiomonitora z centralą oraz kardiomonitora przenośny w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiomonitora z centralą oraz kardiomonitora przenośny w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.6 do SIWZ.
Dostawa krzesła prysznicowego oraz nasadki toaletowej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzesła prysznicowego oraz nasadki toaletowej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.7 do SIWZ.
Dostawa lampy bakteriobójczej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa lampy bakteriobójczej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.8 do SIWZ.
Dostawa laryngoskopu w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa laryngoskopu w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.9 do SIWZ.
Dostawa łóżek szpitalnych, materacy przeciwodleżynowych i szafek przyłóżkowych w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa łóżek szpitalnych, materacy przeciwodleżynowych i szafek przyłóżkowych w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.10 do SIWZ.
Dostawa maceratora i myjki dezynfekatora w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa maceratora i myjki dezynfekatora w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do SIWZ.
Dostawa myjek w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa myjek w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.12 do SIWZ.
Dostawa podestu w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestu w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.13 do SIWZ.
Dostawa pompy infuzyjnej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pompy infuzyjnej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.14 do SIWZ.
Dostawa sejfu do przechowywania leków psychotropowych oraz szafy na leki z sejfem w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sejfu do przechowywania leków psychotropowych oraz szafy na leki z sejfem w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.15 do SIWZ.
Dostawa ssaków medycznych w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ssaków medycznych w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.16 do SIWZ.
Dostawa stolika zabiegowego do instrumentów oraz tacy zabiegowej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa stolika zabiegowego do instrumentów oraz tacy zabiegowej w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.17 do SIWZ.
Dostawa wózka do sprzątania w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka do sprzątania w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.18 do SIWZ.
Dostawa wózków inwalidzkich w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wózków inwalidzkich w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.19 do SIWZ.
Dostawa wózka na pościel w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wózka na pościel w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.20 do SIWZ.
Dostawa wózka zabiegowego w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka zabiegowego w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.21 do SIWZ.
Dostawa stojaków jezdnych na kroplówki w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa stojaków jezdnych na kroplówki w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.22 do SIWZ.
Dostawa parawanów w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa parawanów w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.23 do SIWZ.
Dostawa taboretów w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa taboretów w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.24 do SIWZ.
Dostawa urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń/zamgławiacza parowego w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń/zamgławiacza parowego w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.25 do SIWZ.
Dostawa wózka na leki w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka na leki w ramach projektu pn. „Centrum Boreliozy i innych chorób odzwierzęcych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.26 do SIWZ.
branża Medyczna
podbranża sprzęt medyczny, meble medyczne
kody CPV 33100000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się