Zlecenie 12725929 - DL.4242.353.2026.PB Zakup i dostawa środków higieny...

   
Analizuj
Zamówienie 12725929
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
DL.4242.353.2026.PB Zakup i dostawa środków higieny osobistej.

Przedmiot zamówienia: 1 Mydło 100 g. 2 Krem do rąk minimum 130 m
l. 3 Pasta bhp 0,5 kg. mydlana 4 Ręcznik kąpielowy 70x140 (min. 500g.), kolor mix 5 Mydło 100 g. 6 Krem do rąk minimum 130 ml. 7 Pasta bhp 0,5 kg. mydlana 8 Ręcznik kąpielowy 70x140 (min. 500g.), kolor mix
branża Kosmetyki, środki czystości, Odzież, obuwie, tekstylia
podbranża kosmetyki i artykuły higieniczne, tekstylia
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: kosmetyki i artykuły higieniczne , tekstylia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728306 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie 6/2026 Dostawa wyposażenia indywidualnego - plecak hydracyjny o pojemności 3L...
12728330 2026-09-07
godz. 10:00
Pomorskie 41/P/INFR/2026 Dostawa parawanów specjalistycznych, plenerowych moro o...
12728973 2026-09-08
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Sukcesywna dostawa pokrowców na podłokietniki.
12728054 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa artykułów higieniczno-sanitarnych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im....
12725711 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa materiałów ogólnobudowlanych i ceramicznych dla Uzdrowiska...
12729860 2026-09-08
godz. 11:00
Pomorskie Środki higieny indywidualnej oraz rękawiczki jednorazowe- szacowanie wartości...
12726835 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie 49/26 – Dostawa środków czystości i artykułów przemysłowych 1. Przedmiotem...
12710089 2026-09-10
godz. 08:30
Zachodniopomorskie Sukcesywne dostawy chemii gospodarczej, środków czystości, produktów do...
12690204 2026-09-11
godz. 12:00
Podlaskie Dostawa preparatów do dezynfekcji Część zamówienia: LOT-0001 Dezynfekcja pola...
12689470 2026-09-24
godz. 09:30
Zachodniopomorskie Dostawa płacht brezentowych.