Przetarg 12365971 - DFP.271.35.2026.AB - Przedmiotem zamówienia jest:...

   
Analizuj Zamówienie 12365971
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-03-11
przedmiot ogłoszenia
DFP.271.35.2026.AB - Przedmiotem zamówienia jest: Urządzenia (System Analizy do rezonansu serca, System laserowy do zabiegów kardiologicznych) ujęte w przedsięwzięciu pn. „Wzmocnienie potenc
jału Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie udzielania świadczeń w obszarze kardiologii poprzez zakup specjalistycznego sprzętu medycznego” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

Przedmiotem zamówienia jest: Urządzenia (System Analizy do rezonansu serca, System laserowy do zabiegów kardiologicznych) ujęte w przedsięwzięciu pn. „Wzmocnienie potencjału Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie udzielania świadczeń w obszarze kardiologii poprzez zakup specjalistycznego sprzętu medycznego” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - dostawa wyposażenia wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu. Część I – System Analizy do rezonansu serca Część II - System laserowy do zabiegów kardiologicznych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Część zamówienia: LOT-0001 część 1 Przedmiotem zamówienia jest: Urządzenia (System Analizy do rezonansu serca, System laserowy do zabiegów kardiologicznych) ujęte w przedsięwzięciu pn. „Wzmocnienie potencjału Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie udzielania świadczeń w obszarze kardiologii poprzez zakup specjalistycznego sprzętu medycznego” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - dostawa wyposażenia wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu.Część 1 – System Analizy do rezonansu serca - 1 sztuka - dostawa wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu.

Część zamówienia: LOT-0002 część 2 Przedmiotem zamówienia jest: Urządzenia (System Analizy do rezonansu serca, System laserowy do zabiegów kardiologicznych) ujęte w przedsięwzięciu pn. „Wzmocnienie potencjału Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie udzielania świadczeń w obszarze kardiologii poprzez zakup specjalistycznego sprzętu medycznego” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - dostawa wyposażenia wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu.Część 2 - System laserowy do zabiegów kardiologicznych - 1 sztuka - dostawa wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu.

DFP.271.35.2026.AB
branża Medyczna
podbranża sprzęt medyczny
kody CPV 33169100, 48180000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt medyczny