Zlecenie 12730965 - CZĘŚCI ZAMIENNE DO OPOMIAROWANIA ZBIORNIKÓW ENRAF...

   
Analizuj
Zamówienie 12730965
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
CZĘŚCI ZAMIENNE DO OPOMIAROWANIA ZBIORNIKÓW ENRAF /160049713, 160056147, 160058749 / RG / 9076ED
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732280 2026-09-11
godz. 13:00
Pomorskie RG/ZT/SRM366812/8988- Zakup pół-mobilnej zapalarki wysokoenergetycznej.- MK
12728225 2026-09-11
godz. 16:00
Mazowieckie 50265744 Pompa membr. 461-NDP25BSTU i cz. zam. do pomp YAMADA / YAMADA Double...
12733296 2026-09-14
godz. 14:00
Łódzkie Naprawa ram wózków 4ANc
12729323 2026-09-15
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa samojezdnej kamery przenośnej do inspekcji TV sieci kanalizacyjnej.
12732119 2026-09-16
godz. 14:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, zapraszam do złożenia oferty na "Dostawy sukcesywne...
12730092 2026-09-17
godz. 08:45
Śląskie Wykonanie usług w zakresie przeglądów i legalizacji sprzętu pneumatycznego oraz...
12725763 2026-09-17
godz. 12:00
Śląskie Zakup i dostawa podnośnika montażowego na podwoziu samochodowym.
12710589 2026-09-21
godz. 23:59
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest nabycie, dostawa, montaż i uruchomienie prasy...
12724766 2026-09-29
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy zespołów napędowych...
12732322 2026-10-05
godz. 10:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na...