Przetarg 12735168 - Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja...

   
Analizuj Zamówienie 12735168
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-04
przedmiot ogłoszenia
Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja blisko mieszkańców i mieszkanek w Gminie Gawłuszowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZZamawiając
y dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. Części nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w części zostaną odrzucone. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001 Uruchomienie e-usług publicznych poprzez modernizację i uruchomienie kluczowych Systemów wraz z mo-dernizacją infrastruktury IT Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ

Część zamówienia: LOT-0002 Dostawa urządzeń i oprogramowania do backupu danych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ

Część zamówienia: LOT-0003 Dostawa komputerów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
branża Edukacja, szkolenia, Komputery, informatyka, technika biurowa
podbranża kursy i szkolenia inne, komputery, serwery, urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe, oprogramowanie komputerowe, szkolenia zawodowe
kody CPV 30213300, 30231300, 30233100, 30233160, 32420000, 38421100, 48000000, 48620000, 48730000, 48761000, 48820000, 48900000, 51210000, 72263000, 72310000, 80510000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: kursy i szkolenia inne , komputery, serwery , urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe , oprogramowanie komputerowe , szkolenia zawodowe

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12706361 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup laptopów i monitorów
12735185 2026-10-12
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do...
12275134 2026-10-15
godz. 09:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu informatycznego - Pakiet nr I –...
12512889 2026-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby Miejskiego...
10750622 2027-09-27
godz. 23:59
Małopolskie Dostawa laptopów na rzecz sądów powszechnych 1. Przedmiotem postępowania jest...
12356290 2028-03-07
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa telefonów komórkowych i tabletów
11445528 2031-08-20
godz. 15:00
Mazowieckie Dynamic Purchasing System (DPS) for provision of Software Development, Project...
11445576 2031-08-20
godz. 15:00
Mazowieckie Dynamic Purchasing System (DPS) for provision of Software Development, Project...
11462405 2031-08-28
godz. 16:00
Mazowieckie Dynamic Purchasing System (DPS) for Provision of Software Development, Project...
11462317 2031-08-28
godz. 16:00
Mazowieckie Dynamic Purchasing System (DPS) for Provision of Software Development, Project...