Zlecenie 12726703 - Chlorek wapniowy płatki 77,5% gat E (związki wapnia I)

   
Analizuj
Zamówienie 12726703
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Chlorek wapniowy płatki 77,5% gat E (związki wapnia I)
branża Materiały chemiczne
podbranża środki chemiczne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: środki chemiczne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730746 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PRODUKTY REMA TIP-TOP Adres dostawy: M040
12726312 2026-09-07
godz. 10:00
Wielkopolskie Kwaśny węglan sodu -styczeń do marzec 2027 -
12728792 2026-09-07
godz. 10:00
Wielkopolskie Walina - grudzień 2026 -
12730082 2026-09-08
godz. 12:00
Pomorskie Zakup i dostawa boraksu pięciowodnego - 15 ton
12715062 2026-09-09
godz. 15:00
Dolnośląskie Delivery of distributors for column R-1312/22
12723023 2026-09-11
godz. 12:00
Łódzkie Zakup substancji chemicznych dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów...
12640308 2026-09-11
godz. 14:00
Mazowieckie Ustanowienie Dynamicznego Systemu Zakupów dotyczącego dostaw sorbentów...
12692788 2026-09-14
godz. 07:30
Mazowieckie D/119/2026 DOSTAWA PRODUKTÓW CHEMICZNYCH WYSOKOWARTOŚCIOWYCH I RÓŻNYCH 1....
12709196 2026-09-24
godz. 13:00
Łódzkie 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa wapna hydratyzowanego dla potrzeb PGE...
12724610 2026-09-30
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie ZAPYTANIE O INFORMACJĘ (RFI) na zakup amoniaku / REQUEST FOR INFORMATION (RFI)...