Przetarg 7878979 - Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Drohiczyn. ...

   
Analizuj Zamówienie 7878979 (zakończone)
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2020-12-16
przedmiot ogłoszenia
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Drohiczyn.
Numer referencyjny: RG.271.22.2020.AŻ

Przedmiotem zamówienia jest Bu
dowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Drohiczyn.
Zamówienie podzielone jest na 2 części.
Część 1
Budowa sieci - linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego, zasilenia parkingu w miejscowości Drohiczyn ul. Nieznanego Żołnierza, Sportowa, Zamkowa wraz z parkingiem dla kamperów, Konopnickiej gmina Drohiczyn.
Budowa po działkach: 547/2, 542, 1779, 551 619/5, 645/2, 654/1, 2000/2, 652/2, 649/4,653/2, 654/1, 656, 649/2, 876, 763/6, 707, 698, 508/11, 508/9, 3005, 1651/18, 1651/2, 1651/12, 1651/16, 1651/10, 1652/9, 1652/12, 1652/10, 1649/3, 1648/1.
Część 1 będzie realizowana w 2 etapach.
Etap I - Budowa sieci - linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego, zasilenia parkingu w miejscowości Drohiczyn ul. Nieznanego Żołnierza, Sportowa, wraz z parkingiem dla kamperów gmina Drohiczyn.
Etap II - Budowa sieci – linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego ulica Konopnicka.
ZAKRES RZECZOWY ROBÓT.
Etap I - obejmuje
1. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej oświetleniowej nN 0,4 kV
LK-nN-1 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 575 m – ul. Nieznanego Żołnierza
LK-nN-2 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 1 112 m – ul. Sportowa
LK-nN-3 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 703 m – ul. Zamkowa
2. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej nN 0,4 kV
LK-nN-1 typu YKY 5x10 mm2 – 23 m
LK-nN-2 typu YAKXS 4x25 mm2 – 6 m
LK-nN-3 typu YAKXS 4x25 mm2 – 47 m
LK-nN-4 typu YKY 5x10 mm2 – 7 m
LK-nN-5 typu YAKXS 4x35 mm2 – 4 m
3. Budowę – montaż słupów oświetleniowych – 75 szt.
4. Budowę– montaż złącza ZK-SO – 1 kpl.
5. Budowę – montaż złącza ZKP-SO – 1 kpl.
6. Budowę parkingiem dla kamperów
Etap II - obejmuje
1. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej oświetleniowej nN 0,4 kV LK-nN-4 ośw typu YAKXS 2x25 mm2 – 396 m – ul. Konopnickiej
2. Usunięcie kolizji przebudowa przyłącza elektroenergetycznego kablowego w ul. Konopnickiej.

Część 1 wymaga się aby powstała podczas realizacji zadania sieć oświetleniowa miała możliwość sterowania zdalnie za pomocą systemu sterowania z komputera przez internet.
Oprawy oświetleniowe powinny być autonomiczne (sterowanie jedną oprawą lub całą sekcją). Podczas realizacji zadania nie można ograniczać udziału w zamówieniu obecności osób niepełnosprawnych. Prace montażowe powinny być dostosowane do wymagań osób niepełnosprawnych głównie poruszających się na wózkach inwalidzkich.


Część 2:
budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego fragmentu ul. Piłsudskiego oraz w ulicach Polnej, Monterskiej.
Część 2 realizowana jest w 2 zadaniach.
Zadanie 1 - Budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego fragmentu ul. Piłsudskiego w Drohiczynie od skrzyżowania z ul. Jaćwieży w kierunku ul. B. Prusa o długości 280m.
Linię oświetlenia ulicznego należy wybudować z zastosowaniem słupów stalowych ocynkowanych o wysokości 9m z oprawami typu LED o strumieniu minimalnym 7200lm. Zgodnie z warunkami przyłączenia projektowana linia oświetleniowa kablowa będzie zasilana z istniejącego obwodu oświetleniowego ze słupa nr 12/RK-10 zlokalizowanego przy ul. B. Prusa w rejonie skrzyżowania z ul. Piłsudskiego, szafka oświetlenia ulicznego przy stacji transformatorowej nr 3-1440 Drohiczyn Jaćwieży II. Budowana linia kablowa oświetlenia ulicznego nie koliduje z istniejącymi urządzeniami uzbrojenia terenu i zagospodarowaniem pasów drogowych w obrębie oddziaływania inwestycji. Trasa linii oświetlenia ulicznego jest zlokalizowana w całości na działkach należących do Gminy Drohiczyn.
Zadanie 2 - Budowa sieci kablowej niskiego napięcia 0,23kV oświetlenia ulicznego o długości całkowitej 313m wzdłuż ulicy Monterskiej i ul. Polnej w mieście Drohiczyn.
Budowa sieci Budowana sieć oświetleniowa będzie zasilana w ramach istniejącego przydziału mocy - pomiar energii i sterownie załączania z szafy sterowniczo-pomiarowej oświetlenia ulicznego SO przy stacji transformatorowej STSpo13-20/400 nr 3-1954 Drohiczyn ul. Polna zlokalizowanej na dz. nr 141/13 przy granicy z działką nr 138/3- licznik energii elektrycznej – istniejący do przeinstalowania z szafy zdemontowanej stacji transformatorowej 3-X223 Drohiczyn SKR. Trasa budowanej sieci oświetlenia ulicznego przebiega od ww. szafy oświetlenia SO do słupa nr 2/O oraz do słupa nr 1/O i od nr 2/O do nr 8/O przy ul. Monterskiej dz. nr 1746 oraz od ww. szafy SO do słupów nr 9/O i 10/O przy ul. Polnej dz. nr 141/13. Sieć oświetlenia ulicznego należy wybudować z zastosowaniem słupów stalowych ocynkowanych lub aluminiowych o wysokości zawieszenia opraw 10m z oprawami typu LED, strumień świetlny min. 7200 lm moc do 60W. Słupy zasilane siecią kablową YAKXS4x35mm2. Budowana sieć kablowa oświetlenia ulicznego nie koliduje z istniejącymi urządzeniami uzbrojenia terenu i zagospodarowaniem pasa drogowego w obrębie oddziaływania inwestycji. Trasa sieci kablowej oświetlenia ulicznego przebiega w większości wzdłuż sieci elektroenergetycznej kablowej nN 0,4kV, zachować należy minimalną odległość kabli oświetlenia ulicznego od istniejących kabli elektroenergetycznych min. 25cm.
Zamawiający posiada 4 oprawy oświetleniowe zdemontowane z ulicy Monterskiej do wykorzystania przez wykonawcę przy budowie cieci na ulicy Monterskiej.

Część 2 wymaga się aby powstała podczas realizacji zadania sieć oświetleniowa miała możliwość sterowania zdalnie za pomocą systemu sterowania z komputera przez internet. System sterowania kompatybilny z istniejącym systemem Zamawiającego. Oprawy oświetleniowe powinny być autonomiczne (sterowanie jedną oprawą lub całą sekcją). Podczas realizacji zadania nie można ograniczać udziału w zamówieniu obecności osób niepełnosprawnych. Prace montażowe powinny być dostosowane do wymagań osób niepełnosprawnych głównie poruszających się na wózkach inwalidzkich.







UWAGA:
Szczegółowy opis zamówienia został przedstawiony w Części III SIWZ, w skład której wchodzą również załączniki: przedmiary, dokumentacja techniczna, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Podstawą do wyceny robót jest dokumentacja projektowa, STWiORB i wymagania Zamawiającego opisane w niniejszej SIWZ.
Zaleca się, aby Wykonawca zapoznał się z lokalnymi warunkami realizacji przedmiotu zamówienia oraz zdobył wszelkie informacje niezbędne do właściwego przygotowania oferty i prawidłowego zaprojektowania i wykonania robót objętych przedmiotem zamówienia. Koszty związane z przeprowadzeniem wizji w terenie poniesie Wykonawca.

WYMAGANIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 29 UST. 3A ustawy pzp (zatrudnianie osób na umowę o pracę)
1) Zamawiający, stosownie do art. 29 ust. 3a ustawy wymaga, zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2019 r., poz. 1040 z późn. zm.). Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę osób wykonujących wszelkie czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie, tj. roboty elektryczne (montażowe), roboty ziemne. Wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót, czyli tzw. pracowników fizycznych, operatorów sprzętu (jeżeli nie wykonują oni pracy na zasadzie samozatrudnienia). Obowiązek, o którym mowa w zdaniach poprzednich nie dotyczy osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie (kierujących budową), wykonujących obsługę geodezyjną, operatorów sprzętu budowlanego wykonujących prace na zasadzie samozatrudnienia, dostawców materiałów budowlanych.
2) Obowiązek ten dotyczy także podwykonawców – wykonawca zobowiązany jest zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących wskazane czynności.
3) W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony będzie do wykonywania czynności kontrolnych wobec wykonawcy odnośnie spełniania przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności. Zamawiający uprawniony jest w szczególności do:
a) żądania oświadczeń i dokumentów w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów i dokonywania ich oceny,
b) żądania wyjaśnień w przypadku wątpliwości w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów,
c) przeprowadzania kontroli na miejscu wykonywania świadczenia.
4) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie wykonawca przedłoży Zamawiającemu wskazane poniżej dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności w trakcie realizacji zamówienia:
a) oświadczenie wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, których dotyczy wezwanie Zamawiającego. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że ujęte wezwaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę wraz ze wskazaniem liczby tych osób, imion i nazwisk tych osób, rodzaju umowy o pracę i wymiaru etatu oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu wykonawcy lub podwykonawcy;
5) Z tytułu niespełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności Zamawiający przewiduje sankcję w postaci obowiązku zapłaty przez wykonawcę kary umownej w wysokości określonej w istotnych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. Niezłożenie przez wykonawcę w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie żądanych przez Zamawiającego dowodów w celu potwierdzenia spełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę traktowane będzie jako niespełnienie przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności.
6) W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do przestrzegania prawa pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH

Część nr: 1 Nazwa: „Budowa sieci - linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego, zasilenia parkingu w miejscowości Drohiczyn ul. Nieznanego Żołnierza, Sportowa, Zamkowa wraz z parkingiem dla kamperów, Konopnickiej gmina Drohiczyn”
Budowa sieci - linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego, zasilenia parkingu w miejscowości Drohiczyn ul. Nieznanego Żołnierza, Sportowa, Zamkowa wraz z parkingiem dla kamperów, Konopnickiej gmina Drohiczyn. Budowa po działkach: 547/2, 542, 1779, 551 619/5, 645/2, 654/1, 2000/2, 652/2, 649/4,653/2, 654/1, 656, 649/2, 876, 763/6, 707, 698, 508/11, 508/9, 3005, 1651/18, 1651/2, 1651/12, 1651/16, 1651/10, 1652/9, 1652/12, 1652/10, 1649/3, 1648/1. Część 1 będzie realizowana w 2 etapach. Etap I - Budowa sieci - linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego, zasilenia parkingu w miejscowości Drohiczyn ul. Nieznanego Żołnierza, Sportowa, wraz z parkingiem dla kamperów gmina Drohiczyn. Etap II - Budowa sieci – linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego ulica Konopnicka. ZAKRES RZECZOWY ROBÓT. Etap I - obejmuje 1. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej oświetleniowej nN 0,4 kV LK-nN-1 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 575 m – ul. Nieznanego Żołnierza LK-nN-2 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 1 112 m – ul. Sportowa LK-nN-3 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 703 m – ul. Zamkowa 2. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej nN 0,4 kV LK-nN-1 typu YKY 5x10 mm2 – 23 m LK-nN-2 typu YAKXS 4x25 mm2 – 6 m LK-nN-3 typu YAKXS 4x25 mm2 – 47 m LK-nN-4 typu YKY 5x10 mm2 – 7 m LK-nN-5 typu YAKXS 4x35 mm2 – 4 m 3. Budowę – montaż słupów oświetleniowych – 75 szt. 4. Budowę– montaż złącza ZK-SO – 1 kpl. 5. Budowę – montaż złącza ZKP-SO – 1 kpl. 6. Budowę parkingiem dla kamperów Etap II - obejmuje 1. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej oświetleniowej nN 0,4 kV LK-nN-4 ośw typu YAKXS 2x25 mm2 – 396 m – ul. Konopnickiej 2. Usunięcie kolizji przebudowa przyłącza elektroenergetycznego kablowego w ul. Konopnickiej. Część 1 wymaga się aby powstała podczas realizacji zadania sieć oświetleniowa miała możliwość sterowania zdalnie za pomocą systemu sterowania z komputera przez internet. Oprawy oświetleniowe powinny być autonomiczne (sterowanie jedną oprawą lub całą sekcją). Podczas realizacji zadania nie można ograniczać udziału w zamówieniu obecności osób niepełnosprawnych. Prace montażowe powinny być dostosowane do wymagań osób niepełnosprawnych głównie poruszających się na wózkach inwalidzkich. Szczegółowy opis zamówienia został przedstawiony w Części III SIWZ.

Część nr: 2 Nazwa: „Budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego fragmentu ul. Piłsudskiego oraz w ulicach Polnej, Monterskiej”
Część 2 realizowana jest w 2 zadaniach. Zadanie 1 - Budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego fragmentu ul. Piłsudskiego w Drohiczynie od skrzyżowania z ul. Jaćwieży w kierunku ul. B. Prusa o długości 280m. Linię oświetlenia ulicznego należy wybudować z zastosowaniem słupów stalowych ocynkowanych o wysokości 9m z oprawami typu LED o strumieniu minimalnym 7200lm. Zgodnie z warunkami przyłączenia projektowana linia oświetleniowa kablowa będzie zasilana z istniejącego obwodu oświetleniowego ze słupa nr 12/RK-10 zlokalizowanego przy ul. B. Prusa w rejonie skrzyżowania z ul. Piłsudskiego, szafka oświetlenia ulicznego przy stacji transformatorowej nr 3-1440 Drohiczyn Jaćwieży II. Budowana linia kablowa oświetlenia ulicznego nie koliduje z istniejącymi urządzeniami uzbrojenia terenu i zagospodarowaniem pasów drogowych w obrębie oddziaływania inwestycji. Trasa linii oświetlenia ulicznego jest zlokalizowana w całości na działkach należących do Gminy Drohiczyn. Zadanie 2 - Budowa sieci kablowej niskiego napięcia 0,23kV oświetlenia ulicznego o długości całkowitej 313m wzdłuż ulicy Monterskiej i ul. Polnej w mieście Drohiczyn. Budowa sieci Budowana sieć oświetleniowa będzie zasilana w ramach istniejącego przydziału mocy - pomiar energii i sterownie załączania z szafy sterowniczo-pomiarowej oświetlenia ulicznego SO przy stacji transformatorowej STSpo13-20/400 nr 3-1954 Drohiczyn ul. Polna zlokalizowanej na dz. nr 141/13 przy granicy z działką nr 138/3- licznik energii elektrycznej – istniejący do przeinstalowania z szafy zdemontowanej stacji transformatorowej 3-X223 Drohiczyn SKR. Trasa budowanej sieci oświetlenia ulicznego przebiega od ww. szafy oświetlenia SO do słupa nr 2/O oraz do słupa nr 1/O i od nr 2/O do nr 8/O przy ul. Monterskiej dz. nr 1746 oraz od ww. szafy SO do słupów nr 9/O i 10/O przy ul. Polnej dz. nr 141/13. Sieć oświetlenia ulicznego należy wybudować z zastosowaniem słupów stalowych ocynkowanych lub aluminiowych o wysokości zawieszenia opraw 10m z oprawami typu LED, strumień świetlny min. 7200 lm moc do 60W. Słupy zasilane siecią kablową YAKXS4x35mm2. Budowana sieć kablowa oświetlenia ulicznego nie koliduje z istniejącymi urządzeniami uzbrojenia terenu i zagospodarowaniem pasa drogowego w obrębie oddziaływania inwestycji. Trasa sieci kablowej oświetlenia ulicznego przebiega w większości wzdłuż sieci elektroenergetycznej kablowej nN 0,4kV, zachować należy minimalną odległość kabli oświetlenia ulicznego od istniejących kabli elektroenergetycznych min. 25cm. Zamawiający posiada 4 oprawy oświetleniowe zdemontowane z ulicy Monterskiej do wykorzystania przez wykonawcę przy budowie cieci na ulicy Monterskiej Część 2 wymaga się aby powstała podczas realizacji zadania sieć oświetleniowa miała możliwość sterowania zdalnie za pomocą systemu sterowania z komputera przez internet. System sterowania kompatybilny z istniejącym systemem Zamawiającego. Oprawy oświetleniowe powinny być autonomiczne (sterowanie jedną oprawą lub całą sekcją). Podczas realizacji zadania nie można ograniczać udziału w zamówieniu obecności osób niepełnosprawnych. Prace montażowe powinny być dostosowane do wymagań osób niepełnosprawnych głównie poruszających się na wózkach inwalidzkich.

****************************
UWAGA ZMIANA OGŁOSZENIA
Sprostowanie BZP nr: 540546904-N-2020 z dnia: 2020-12-18
Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji: IV
Punkt: 6.2
W ogłoszeniu jest:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 11.01.2021, godzina: 12:00,

W ogłoszeniu powinno być:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:
Data: 13.01.2021, godzina: 12:00,




****************************
UWAGA ZMIANA OGŁOSZENIA
Sprostowanie BZP nr: 540397152-N-2021 z dnia: 2021-01-07
Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji: II
Punkt: 2.3
W ogłoszeniu jest:
Zamówienie podzielone jest na części:
Nie,
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:
W ogłoszeniu powinno być:
W ogłoszeniu jest: Zamówienie podzielone jest na części:
Tak,
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do: Wykonawcy mogą składać oferty na dowolną ilość części


Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji: IV
Punkt: 6.2
W ogłoszeniu jest:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 13.01.2021, godzina: 12:00,
W ogłoszeniu powinno być:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 19.01.2021, godzina: 12:00,




****************************
UWAGA ZMIANA OGŁOSZENIA
Sprostowanie BZP nr: 540400930-N-2021 z dnia: 2021-01-12
Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji: II
Punkt: 2.4
W ogłoszeniu jest:
Przedmiotem zamówienia jest Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Drohiczyn. Zamówienie podzielone jest na 2 części. Część 1 Budowa sieci - linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego, zasilenia parkingu w miejscowości Drohiczyn ul. Nieznanego Żołnierza, Sportowa, Zamkowa wraz z parkingiem dla kamperów, Konopnickiej gmina Drohiczyn. Budowa po działkach: 547/2, 542, 1779, 551 619/5, 645/2, 654/1, 2000/2, 652/2, 649/4,653/2, 654/1, 656, 649/2, 876, 763/6, 707, 698, 508/11, 508/9, 3005, 1651/18, 1651/2, 1651/12, 1651/16, 1651/10, 1652/9, 1652/12, 1652/10, 1649/3, 1648/1. Część 1 będzie realizowana w 2 etapach. Etap I - Budowa sieci - linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego, zasilenia parkingu w miejscowości Drohiczyn ul. Nieznanego Żołnierza, Sportowa, wraz z parkingiem dla kamperów gmina Drohiczyn. Etap II - Budowa sieci – linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego ulica Konopnicka. ZAKRES RZECZOWY ROBÓT. Etap I - obejmuje 1. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej oświetleniowej nN 0,4 kV LK-nN-1 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 575 m – ul. Nieznanego Żołnierza LK-nN-2 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 1 112 m – ul. Sportowa LK-nN-3 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 703 m – ul. Zamkowa 2. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej nN 0,4 kV LK-nN-1 typu YKY 5x10 mm2 – 23 m LK-nN-2 typu YAKXS 4x25 mm2 – 6 m LK-nN-3 typu YAKXS 4x25 mm2 – 47 m LK-nN-4 typu YKY 5x10 mm2 – 7 m LK-nN-5 typu YAKXS 4x35 mm2 – 4 m 3. Budowę – montaż słupów oświetleniowych – 75 szt. 4. Budowę– montaż złącza ZK-SO – 1 kpl. 5. Budowę – montaż złącza ZKP-SO – 1 kpl. 6. Budowę parkingiem dla kamperów. Etap II - obejmuje 1. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej oświetleniowej nN 0,4 kV LK-nN-4 ośw typu YAKXS 2x25 mm2 – 396 m – ul. Konopnickiej 2. Usunięcie kolizji przebudowa przyłącza elektroenergetycznego kablowego w ul. Konopnickiej. Część 1 wymaga się aby powstała podczas realizacji zadania sieć oświetleniowa miała możliwość sterowania zdalnie za pomocą systemu sterowania z komputera przez internet. Oprawy oświetleniowe powinny być autonomiczne (sterowanie jedną oprawą lub całą sekcją). Podczas realizacji zadania nie można ograniczać udziału w zamówieniu obecności osób niepełnosprawnych. Prace montażowe powinny być dostosowane do wymagań osób niepełnosprawnych głównie poruszających się na wózkach inwalidzkich. Część 2: budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego fragmentu ul. Piłsudskiego oraz w ulicach Polnej, Monterskiej. Część 2 realizowana jest w 2 zadaniach. Zadanie 1 - Budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego fragmentu ul. Piłsudskiego w Drohiczynie od skrzyżowania z ul. Jaćwieży w kierunku ul. B. Prusa o długości 280m. Linię oświetlenia ulicznego należy wybudować z zastosowaniem słupów stalowych ocynkowanych o wysokości 9m z oprawami typu LED o strumieniu minimalnym 7200lm. Zgodnie z warunkami przyłączenia projektowana linia oświetleniowa kablowa będzie zasilana z istniejącego obwodu oświetleniowego ze słupa nr 12/RK-10 zlokalizowanego przy ul. B. Prusa w rejonie skrzyżowania z ul. Piłsudskiego, szafka oświetlenia ulicznego przy stacji transformatorowej nr 3-1440 Drohiczyn Jaćwieży II. Budowana linia kablowa oświetlenia ulicznego nie koliduje z istniejącymi urządzeniami uzbrojenia terenu i zagospodarowaniem pasów drogowych w obrębie oddziaływania inwestycji. Trasa linii oświetlenia ulicznego jest zlokalizowana w całości na działkach należących do Gminy Drohiczyn. Zadanie 2 - Budowa sieci kablowej niskiego napięcia 0,23kV oświetlenia ulicznego o długości całkowitej 313m wzdłuż ulicy Monterskiej i ul. Polnej w mieście Drohiczyn. Budowa sieci Budowana sieć oświetleniowa będzie zasilana w ramach istniejącego przydziału mocy - pomiar energii i sterownie załączania z szafy sterowniczo-pomiarowej oświetlenia ulicznego SO przy stacji transformatorowej STSpo13-20/400 nr 3-1954 Drohiczyn ul. Polna zlokalizowanej na dz. nr 141/13 przy granicy z działką nr 138/3- licznik energii elektrycznej – istniejący do przeinstalowania z szafy zdemontowanej stacji transformatorowej 3-X223 Drohiczyn SKR. Trasa budowanej sieci oświetlenia ulicznego przebiega od ww. szafy oświetlenia SO do słupa nr 2/O oraz do słupa nr 1/O i od nr 2/O do nr 8/O przy ul. Monterskiej dz. nr 1746 oraz od ww. szafy SO do słupów nr 9/O i 10/O przy ul. Polnej dz. nr 141/13. Sieć oświetlenia ulicznego należy wybudować z zastosowaniem słupów stalowych ocynkowanych lub aluminiowych o wysokości zawieszenia opraw 10m z oprawami typu LED, strumień świetlny min. 7200 lm moc do 60W. Słupy zasilane siecią kablową YAKXS4x35mm2. Budowana sieć kablowa oświetlenia ulicznego nie koliduje z istniejącymi urządzeniami uzbrojenia terenu i zagospodarowaniem pasa drogowego w obrębie oddziaływania inwestycji. Trasa sieci kablowej oświetlenia ulicznego przebiega w większości wzdłuż sieci elektroenergetycznej kablowej nN 0,4kV, zachować należy minimalną odległość kabli oświetlenia ulicznego od istniejących kabli elektroenergetycznych min. 25cm. Zamawiający posiada 4 oprawy oświetleniowe zdemontowane z ulicy Monterskiej do wykorzystania przez wykonawcę przy budowie cieci na ulicy Monterskiej. Część 2 wymaga się aby powstała podczas realizacji zadania sieć oświetleniowa miała możliwość sterowania zdalnie za pomocą systemu sterowania z komputera przez internet. System sterowania kompatybilny z istniejącym systemem Zamawiającego. Oprawy oświetleniowe powinny być autonomiczne (sterowanie jedną oprawą lub całą sekcją). Podczas realizacji zadania nie można ograniczać udziału w zamówieniu obecności osób niepełnosprawnych. Prace montażowe powinny być dostosowane do wymagań osób niepełnosprawnych głównie poruszających się na wózkach inwalidzkich. UWAGA: Szczegółowy opis zamówienia został przedstawiony w Części III SIWZ, w skład której wchodzą również załączniki: przedmiary, dokumentacja techniczna, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Podstawą do wyceny robót jest dokumentacja projektowa, STWiORB i wymagania Zamawiającego opisane w niniejszej SIWZ. Zaleca się, aby Wykonawca zapoznał się z lokalnymi warunkami realizacji przedmiotu zamówienia oraz zdobył wszelkie informacje niezbędne do właściwego przygotowania oferty i prawidłowego zaprojektowania i wykonania robót objętych przedmiotem zamówienia. Koszty związane z przeprowadzeniem wizji w terenie poniesie Wykonawca. WYMAGANIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 29 UST. 3A ustawy pzp (zatrudnianie osób na umowę o pracę) 1) Zamawiający, stosownie do art. 29 ust. 3a ustawy wymaga, zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2019 r., poz. 1040 z późn. zm.). Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę osób wykonujących wszelkie czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie, tj. roboty elektryczne (montażowe), roboty ziemne. Wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót, czyli tzw. pracowników fizycznych, operatorów sprzętu (jeżeli nie wykonują oni pracy na zasadzie samozatrudnienia). Obowiązek, o którym mowa w zdaniach poprzednich nie dotyczy osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie (kierujących budową), wykonujących obsługę geodezyjną, operatorów sprzętu budowlanego wykonujących prace na zasadzie samozatrudnienia, dostawców materiałów budowlanych. 2) Obowiązek ten dotyczy także podwykonawców – wykonawca zobowiązany jest zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących wskazane czynności. 3) W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony będzie do wykonywania czynności kontrolnych wobec wykonawcy odnośnie spełniania przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności. Zamawiający uprawniony jest w szczególności do: a) żądania oświadczeń i dokumentów w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów i dokonywania ich oceny, b) żądania wyjaśnień w przypadku wątpliwości w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów, c) przeprowadzania kontroli na miejscu wykonywania świadczenia. 4) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie wykonawca przedłoży Zamawiającemu wskazane poniżej dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności w trakcie realizacji zamówienia: a) oświadczenie wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, których dotyczy wezwanie Zamawiającego. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że ujęte wezwaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę wraz ze wskazaniem liczby tych osób, imion i nazwisk tych osób, rodzaju umowy o pracę i wymiaru etatu oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu wykonawcy lub podwykonawcy; 5) Z tytułu niespełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności Zamawiający przewiduje sankcję w postaci obowiązku zapłaty przez wykonawcę kary umownej w wysokości określonej w istotnych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. Niezłożenie przez wykonawcę w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie żądanych przez Zamawiającego dowodów w celu potwierdzenia spełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę traktowane będzie jako niespełnienie przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności. 6) W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do przestrzegania prawa pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.
W ogłoszeniu powinno być:
Przedmiotem zamówienia jest Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Drohiczyn.
Zamówienie podzielone jest na 2 części. Część 1 Budowa sieci - linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego w miejscowości Drohiczyn ul. Nieznanego Żołnierza, Sportowa, Zamkowa, Konopnickiej oraz zasilenia parkingu w miejscowości Drohiczyn, gmina Drohiczyn. Budowa po działkach: 547/2, 542, 1779, 551 619/5, 645/2, 654/1, 2000/2, 652/2, 649/4,653/2, 654/1, 656, 649/2, 876, 763/6, 707, 698, 508/11, 508/9, 3005, 1651/18, 1651/2, 1651/12, 1651/16, 1651/10, 1652/9, 1652/12, 1652/10, 1649/3, 1648/1. Część 1 będzie realizowana w 2 etapach. Etap I - Budowa sieci - linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego w miejscowości Drohiczyn ul. Nieznanego Żołnierza, Sportowa, Zamkowa oraz zasilenia parkingu w miejscowości Drohiczyn gmina Drohiczyn. Etap II - Budowa sieci – linii elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV do celów oświetlenia ulicznego ulica Konopnicka. ZAKRES RZECZOWY ROBÓT. Etap I – obejmuje 1. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej oświetleniowej nN 0,4 kV, LK-nN-1 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 575 m – ul. Nieznanego Żołnierza, LK-nN-2 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 1 112 m – ul. Sportowa, LK-nN-3 ośw typu YAKXS 4x25 mm2 – 703 m – ul. Zamkowa. 2. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej nN 0,4 kV, LK-nN-1 typu YKY 5x10 mm2 – 23 m, LK-nN-2 typu YAKXS 4x25 mm2 – 6 m, LK-nN-3 typu YAKXS 4x25 mm2 – 47 m, LK-nN-4 typu YKY 5x10 mm2 – 7m, LK-nN-5 typu YAKXS 4x35 mm2 – 4 m, 3. Budowę – montaż słupów oświetleniowych – 75 szt. 4. Budowę– montaż złącza ZK-SO – 1 kpl. 5. Budowę – montaż złącza ZKP-SO – 1 kpl. 6. Budowę sieci elektroenergetycznej wraz z oświetleniem parkingu dla kamperów. Etap II – obejmuje 1. Budowę elektroenergetycznej linii kablowej oświetleniowej nN 0,4 kV LK-nN-4 ośw typu YAKXS 2x25 mm2 – 396 m – ul. Konopnickiej, 2. Usunięcie kolizji przebudowa przyłącza elektroenergetycznego kablowego w ul. Konopnickiej. Część 1 wymaga się aby powstała podczas realizacji zadania sieć oświetleniowa miała możliwość sterowania zdalnie za pomocą systemu sterowania z komputera przez internet. Oprawy oświetleniowe powinny być autonomiczne (sterowanie jedną oprawą). Część 2: budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego fragmentu ul. Piłsudskiego oraz w ulicach Polnej, Monterskiej. Część 2 realizowana jest w 2 zadaniach. Zadanie 1 - Budowa linii kablowej oświetlenia ulicznego fragmentu ul. Piłsudskiego w Drohiczynie od skrzyżowania z ul. Jaćwieży w kierunku ul. B. Prusa o długości 280m. Linię oświetlenia ulicznego należy wybudować z zastosowaniem słupów aluminiowych w kolorze oliwkowym o wysokości 9m z oprawami typu LED o strumieniu minimalnym 7200lm. Zgodnie z warunkami przyłączenia projektowana linia oświetleniowa kablowa będzie zasilana z istniejącego obwodu oświetleniowego ze słupa nr 12/RK-10 zlokalizowanego przy ul. B. Prusa w rejonie skrzyżowania z ul. Piłsudskiego, szafka oświetlenia ulicznego przy stacji transformatorowej nr 3-1440 Drohiczyn Jaćwieży II. Budowana linia kablowa oświetlenia ulicznego nie koliduje z istniejącymi urządzeniami uzbrojenia terenu i zagospodarowaniem pasów drogowych w obrębie oddziaływania inwestycji. Trasa linii oświetlenia ulicznego jest zlokalizowana w całości na działkach należących do Gminy Drohiczyn. Zadanie 2 - Budowa sieci kablowej niskiego napięcia 0,23kV oświetlenia ulicznego o długości całkowitej 313m wzdłuż ulicy Monterskiej i ul. Polnej w mieście Drohiczyn. Budowa sieci Budowana sieć oświetleniowa będzie zasilana w ramach istniejącego przydziału mocy - pomiar energii i sterownie załączania z szafy sterowniczo-pomiarowej oświetlenia ulicznego SO przy stacji transformatorowej STSpo13-20/400 nr 3-1954 Drohiczyn ul. Polna zlokalizowanej na dz. nr 141/13 przy granicy z działką nr 138/3- licznik energii elektrycznej – istniejący do przeinstalowania z szafy zdemontowanej stacji transformatorowej 3-X223 Drohiczyn SKR. Trasa budowanej sieci oświetlenia ulicznego przebiega od ww. szafy oświetlenia SO do słupa nr 2/O oraz do słupa nr 1/O i od nr 2/O do nr 8/O przy ul. Monterskiej dz. nr 1746 oraz od ww. szafy SO do słupów nr 9/O i 10/O przy ul. Polnej dz. nr 141/13. Sieć oświetlenia ulicznego należy wybudować z zastosowaniem słupów stalowych ocynkowanych lub aluminiowych o wysokości zawieszenia opraw 10m z oprawami typu LED, strumień świetlny min. 7200 lm moc do 60W. Słupy zasilane siecią kablową YAKXS4x35mm2. Budowana sieć kablowa oświetlenia ulicznego nie koliduje z istniejącymi urządzeniami uzbrojenia terenu i zagospodarowaniem pasa drogowego w obrębie oddziaływania inwestycji. Trasa sieci kablowej oświetlenia ulicznego przebiega w większości wzdłuż sieci elektroenergetycznej kablowej nN 0,4kV, zachować należy minimalną odległość kabli oświetlenia ulicznego od istniejących kabli elektroenergetycznych min. 25cm. Zamawiający posiada 4 oprawy oświetleniowe zdemontowane z ulicy Monterskiej do wykorzystania przez wykonawcę przy budowie cieci na ulicy Monterskiej. Gmina Drohiczyn w 2019 roku zakończyła dostawę i montaż opraw oświetleniowych w związku z realizacją zadania: „Wymiana oświetlenia zewnętrznego na bardziej efektywne energetycznie oraz montaż systemu pomiaru zanieczyszczeń w mieście Drohiczyn”. Wymiana polegała na dostawie i montażu opraw oświetleniowych w całym mieście Drohiczyn na drodze krajowej, drogach powiatowych oraz gminnych. Wymaga się zastosowania opraw o parametrach nie gorszych niż dostarczone w ww. zadaniu. Wymaga się aby powstała podczas realizacji zadania sieć oświetleniowa było kompatybilna z systemem sterowania oświetlenia użytkowanego przez Zamawiającego. Część 2 wymaga się aby powstała podczas realizacji zadania sieć oświetleniowa miała możliwość sterowania zdalnie za pomocą systemu sterowania z komputera przez internet. System sterowania kompatybilny z istniejącym systemem Zamawiającego. Oprawy oświetleniowe powinny być autonomiczne (sterowanie jedną oprawą). Podczas realizacji zadania nie można ograniczać udziału w zamówieniu obecności osób niepełnosprawnych. Prace montażowe powinny być dostosowane do wymagań osób niepełnosprawnych głównie poruszających się na wózkach inwalidzkich. UWAGA: Szczegółowy opis zamówienia został przedstawiony w Części III SIWZ, w skład której wchodzą również załączniki: przedmiary, dokumentacja techniczna, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Podstawą do wyceny robót jest dokumentacja projektowa, STWiORB i wymagania Zamawiającego opisane w niniejszej SIWZ. Zaleca się, aby Wykonawca zapoznał się z lokalnymi warunkami realizacji przedmiotu zamówienia oraz zdobył wszelkie informacje niezbędne do właściwego przygotowania oferty i prawidłowego zaprojektowania i wykonania robót objętych przedmiotem zamówienia. Koszty związane z przeprowadzeniem wizji w terenie poniesie Wykonawca. WYMAGANIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 29 UST. 3A ustawy pzp (zatrudnianie osób na umowę o pracę) 1) Zamawiający, stosownie do art. 29 ust. 3a ustawy wymaga, zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2019 r., poz. 1040 z późn. zm.). Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę osób wykonujących wszelkie czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie, tj. roboty elektryczne (montażowe), roboty ziemne. Wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót, czyli tzw. pracowników fizycznych, operatorów sprzętu (jeżeli nie wykonują oni pracy na zasadzie samozatrudnienia). Obowiązek, o którym mowa w zdaniach poprzednich nie dotyczy osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie (kierujących budową), wykonujących obsługę geodezyjną, operatorów sprzętu budowlanego wykonujących prace na zasadzie samozatrudnienia, dostawców materiałów budowlanych. 2) Obowiązek ten dotyczy także podwykonawców – wykonawca zobowiązany jest zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących wskazane czynności. 3) W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony będzie do wykonywania czynności kontrolnych wobec wykonawcy odnośnie spełniania przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności. Zamawiający uprawniony jest w szczególności do: a) żądania oświadczeń i dokumentów w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów i dokonywania ich oceny, b) żądania wyjaśnień w przypadku wątpliwości w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów, c) przeprowadzania kontroli na miejscu wykonywania świadczenia. 4) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie wykonawca przedłoży Zamawiającemu wskazane poniżej dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności w trakcie realizacji zamówienia: a) oświadczenie wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, których dotyczy wezwanie Zamawiającego. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że ujęte wezwaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę wraz ze wskazaniem liczby tych osób, imion i nazwisk tych osób, rodzaju umowy o pracę i wymiaru etatu oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu wykonawcy lub podwykonawcy; 5) Z tytułu niespełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności Zamawiający przewiduje sankcję w postaci obowiązku zapłaty przez wykonawcę kary umownej w wysokości określonej w istotnych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. Niezłożenie przez wykonawcę w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie żądanych przez Zamawiającego dowodów w celu potwierdzenia spełnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę traktowane będzie jako niespełnienie przez wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w punkcie 1) czynności. 6) W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do przestrzegania prawa pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.



Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji: IV
Punkt: 6.2
W ogłoszeniu jest:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 19.01.2021, godzina: 12:00,
W ogłoszeniu powinno być:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 21.01.2021, godzina: 12:00,
branża Energoelektryczna
podbranża oświetlenie
kody CPV 45231400
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podlaskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podlaskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: oświetlenie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
10366668 2024-04-16
godz. 10:00
Mazowieckie Budowa oświetlenia ul. Telewizyjnej na odcinku od ul. Dostępnej do ul. Ebro na terenie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ul. Telewizyjnej...
10427645 2024-04-17
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Wymiana opraw na istniejących słupach oświetleniowych na boisku ORZEŁ-Stadion Centralny w ramach zadania inwestycyjnego pn Modernizacja boisk piłkarskich Olimpii Grudziądz Zapytanie of...
10445339 2024-04-18
godz. 13:00
Mazowieckie EOŚ-PI-76/P/MB/2024 AWARYJNA WYMIANA SŁUPÓW NA TERENIE MIASTA I GMINY: SZTUM, GMIN: DZIERZGOŃ, STARY TARG, STARY DZIERZGOŃ, MIKOŁAJKI POMORSKIE (POWIAT SZTUMSKI) ORAZ MIASTA MALBORK I ...
10381545 2024-04-19
godz. 09:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych wraz z wymianą oświetlenia w Delegaturze NIK w Szczecinie, w tym m.in.:1.1 demontaż gresu wraz z utylizacją...
10422028 2024-04-23
godz. 13:00
Mazowieckie EOŚ-PI-59/M/LK/2024 [PWS-ZL] Remont i modernizacja oświetlenia w m. Parcele Łomskie gm. Lipowiec Kościelny zasilane z S6-1573 Szanowni Państwo, Energa Logistyka Sp. z o.o. uprzejmie za...
10451207 2024-04-29
godz. 00:00
Śląskie wymiana oświetlenia w klatce schodowej nr 1 na czujniki ruchu wraz z zmierzchowymi przy budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości Pl. Piłsudskiego 2 w Pyskowicach.
10480600 2024-05-08
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiot zamówienia1.1 Przedmiotem zamówienia jest ”Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Przasnysz”. Zadanie jest współfinansowane z Programu Rządowego Fundusz „Polski Ł...
10482881 2024-05-10
godz. 10:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Blizne”Opis inwestycji Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje budow...
10485841 2024-05-17
godz. 12:00
Zachodniopomorskie Modernizacja oświetlenia płyty euroboiska na stadionie miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie na ul. Sportowej 25. Przedmiotem inwestycji jest modernizacja oświetlenia płyty ...
10433270 2024-05-21
godz. 10:00
Mazowieckie Modernizacja oświetlenia ulicznego w miejscowości Ostrówek 1.Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na wymianie istniejących opraw oświetleniowych sodowych 70 W na oprawy oś...