Zlecenie 12729188 - : Aktualizację świadectw charakterystyki energetycznej dla...
| Analizuj | Zamówienie 12729188 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-01 |
| przedmiot zlecenia | : Aktualizację świadectw charakterystyki energetycznej dla następujących obiektów: a) Budynku nr 1 przy ul. Dąbrowskiego 2, 47-400 Racibórz Świadectwo charakterystyki energetycznej nr 102/11/2016 ważne do 30.11.2026 - załącznik nr 1 b) Budynku nr 2 przy ul. Dąbrowskiego 2, 47-400 Racibórz Świadectwo charakterystyki energetycznej SCHE/5104/230/2016 ważne do 09.12.2026 - załącznik nr 2 c) Budynku nr 6 przy ul. Dąbrowskiego 2, 47-400 Racibórz Świadectwo charakterystyki energetycznej SCHE/5104/231/2016 ważne do 09.12.2026 - załącznik nr 3 2. Zakres obowiązków Wykonawcy: □ Przeprowadzenie wizji lokalnej lub analiza udostępnionej przez Zamawiającego dokumentacji projektowo-budowlanej. □ Wykonanie niezbędnych obliczeń zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i rozporządzeniami. □ Zarejestrowanie świadectw w centralnym rejestrze i wygenerowanie gotowych dokumentów. □ Przekazanie gotowych świadectw w formie elektronicznej (podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym) oraz/lub w formie papierowej (w 2 egzemplarzach).ctwo charakterystyki energetycznej SCHE/5104/231/2016 ważne do 09.12.2026 - załącznik nr 3 2. Zakres obowiązków Wykonawcy: □ Przeprowadzenie wizji lokalnej lub analiza udostępnionej przez Zamawiającego dokumentacji projektowo-budowlanej |
| branża | Projektowanie |
| podbranża | nadzór, kosztorys, przegląd |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | usługi, wykonanie |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | śląskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | śląskie |