Zlecenie 12728350 - 6/2026 Zakup ubrań strażackich specjalnych...

   
Analizuj
Zamówienie 12728350
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
6/2026 Zakup ubrań strażackich specjalnych czteroczęściowych TEXPORT

Przedmiot zamówienia: 1 Ubranie specjalne strażaka czteroc
zęściowe TEXPORT
branża BHP, odzież ochronna i robocza, artykuły i środki bhp
podbranża odzież ochronna i robocza
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: odzież ochronna i robocza

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721570 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa kurtek zimowych.
12730326 2026-09-07
godz. 09:00
Warmińsko-Mazurskie Przedmiot zamówienia: 1 ZESTAW OCHRONNY ŻW CIĘŻKI
12728325 2026-09-07
godz. 14:00
Wielkopolskie ZP.271.39.2026 zakup 3 sztuk ubrań specjalnych dla jednostek OSP , niezbędnych...
12726781 2026-09-08
godz. 07:00
Pomorskie Odzież robocza Przedmiot zamówienia: 1 KURTKA SZARA HIGIENA r.M (...
12715632 2026-09-08
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa wyposażenia ratowniczego z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej...
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12725390 2026-09-14
godz. 14:00
Mazowieckie ORLEN Paliwa Sp. z o.o. z siedzibą w Widełce 869, 36-145 Widełka, wpisaną do...
12730561 2026-09-15
godz. 00:00
Warmińsko-Mazurskie Sprzedaż i dostawę odzieży oraz elementów ochrony radiologicznej dla potrzeb...
12728934 2026-09-16
godz. 10:00
Łódzkie Sukcesywne dostawy odzieży roboczej Część I: Spodnie ogrodniczki - 460 szt...
12710005 2026-09-30
godz. 15:00
Mazowieckie Wstępne konsultacje rynkowe, których celem będzie poinformowanie Wykonawców o...